Make Lash: twoje rzęsy na pokaz!

Make Lash: twoje rzęsy na pokaz!

Uwodzicielskie spojrzenie rzucone spod firan gęstych, długich i lekko podkręconych rzęs to coś, czemu mężczyźni oprzeć się nie mogą. Jak zapewnić sobie takie spojrzenie? Zapomnij o pogrubiających maskarach, nieskutecznych drogeryjnych odżywkach i drogich zabiegach zagęszczających rzęsy. Od teraz Twoje rzęsy mogą być piękne i zdrowe bez ponoszenia zbędnych kosztów i wykonywania inwazyjnych zabiegów. Na rynku pojawił się bowiem zupełnie nowy, rewolucyjny preparat Make Lash, który eliminuje problemy z kruchymi, krótkimi i rzadkimi rzęsami, zapewniając im powabny wygląd.

Czym jest Make Lash?

Make Lash to specjalistyczne serum, które odbudowuje włókna rzęs, a także stymuluje ich wzrost. Preparat Make Lash został stworzony z myślą o kobietach, które pragną upiększyć swoje rzęsy, sprawić, aby były zauważalnie pełniejsze i dłuższe. Dzięki unikatowemu składowi, terapia preparatem Make Lash zadziała nie tylko na rzęsy zniszczone inwazyjnymi zabiegami kosmetycznymi, jak np. przedłużanie rzęs, ale także pomoże w regeneracji rzęs z natury cienkich i delikatnych. Preparat polecany jest także kobietom, które piękno swoich rzęs straciły podczas chemioterapii.

Siła natury w walce o piękne rzęsy

Sekretem działania serum Make Lash jest jego unikalny skład, który bazuje na dwóch składnikach aktywnych. Biotynol Tripeptide-1 to aktywny biologiczne peptyd wspomagający naturalny wzrost rzęs, który dodatkowo stymuluje mieszki włosowe odpowiadające za produkcję budulca włosa. Biotynol wnika także we włókno włosa, wzmacniając jego strukturę i przywracając naturalną elastyczność. Ten naturalny peptyd korzystnie wpływa także na barwę i objętość rzęs, sprawiając, iż stają się przyciemnione i jest ich zauważalnie więcej.

Efekt pięknych rzęs zapewnia także zamknięta w preparacie Make Lash prowitamina B5, która jest niezbędna do prawidłowego wzrostu rzęs. Mikrocząsteczki prowitaminy wnikają głęboko w strukturę włosa, prosto do korzenia rzęs, gdzie biorą udział w podziale komórek włosów i wpływają bezpośrednio na ich zagęszczenie. Prowitamina B5 chroni też rzęsy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i zapewnia im odpowiedni poziom nawilżenia, dzięki czemu są mniej kruche i łamliwe.

Zamów Make Lash i zacznij olśniewać spojrzeniem!

Proste działanie – mega efekt

Preparat Make Lash jest zamknięty w formie wygodnego w użyciu aplikatora wyglądem przypominającego zwykły eyeliner. Aby zauważyć satysfakcjonujące efekty, preparat wystarczy jedynie nakładać na powieki, przy linii wzrostu rzęs, codziennie przed snem, po wykonaniu dokładnego demakijażu. Optymalny czas kuracji regenerującej rzęsy to trzy miesiące. Po tym okresie warto stosować serum Make Lash dwa razy w tygodniu, dla podtrzymania uzyskanych efektów kuracji. Ze względu na nieinwazyjny skład, produkt może być stosowany nawet przez osoby noszące na co dzień soczewki kontaktowe. Przed zastosowaniem produktu należy jednak pamiętać o usunięciu z oczu soczewek.

Powiedz „tak” uwodzicielskiemu spojrzeniu!

Serum regeneracyjne Make Lash to produkt dedykowany wszystkim tym kobietom, które chcą patrzeć w lustro z zachwytem. Make Lash z pewnością zadowoli także te z pań, które pragną, by ich uwodzicielskie spojrzenia kusiły mężczyzn, a wszystko w naturalny i pozbawiony kłopotliwych, sztucznych kępek rzęs sposób.

Jeśli Twoje rzęsy są dla Ciebie powodem do kompleksów, od teraz możesz to zmienić. Daj sobie szansę na wyrazisty look. Wypróbuj preparat Make Lash – metamorfoza spojrzenia gwarantowana!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE