Zapraszamy do reklamowania się na portalu Vitalogy.pl!

Vitalogy.pl to serwis skierowany do wszystkich zainteresowanych zdrowym stylem życia, urodą i kuchnią. Choć główna grupa docelowa to kobiety w wieku od 16 do 40 lat, nasz portal zawiera treści odpowiednie zarówno dla pań w innych grupach wiekowych, jak i dla mężczyzn. Do współpracy zachęcamy więc przede wszystkim firmy z branży kosmetycznej, sportowej, kulinarnej i spożywczej, choć szerokie grono odbiorców pozwala na skuteczną reklamę także firm z wielu innych sektorów.


Formy reklamy na Vitalogy.pl

Reklama bannerowa

Billboard

billboardReklama umieszczona na górze strony, wymiar: 750px x 100px. Wyświetlana na stronie głównej i podstronach. Zapewnia dużą oglądalność, a rozmiar pozwala na prezentację dłuższych haseł i motywów graficznych.
 

 

 

 

Double Billboard

double billboardReklama umieszczona na górze strony, wymiar: 750px x 200px. Wyświetlana na stronie głównej i podstronach. Większy rozmiar zapewnia jeszcze lepszą oglądalność, a do tego możliwość prezentacji dużej ilości materiału reklamowego.

 

 

 


Rectangle

rectangleReklama umieszczona w górnej części prawej kolumny, wymiar: 300px x 250px. Wyświetlana na stronie głównej i podstronach. Nieinwazyjność reklamy i wkomponowanie w strukturę strony sprawiają, że świetnie nadaje się do budowania wizerunku i prezentowania konkretnych produktów.

 

 

 


Half Page

half pageReklama umieszczona w górnej części prawej kolumny, wymiar: 300px x 600px. Wyświetlana na podstronach. Duży rozmiar natychmiast przyciąga uwagę i pozwala na prezentowanie znaczącej ilości materiału reklamowego.
 

 

 

 


Artykuły sponsorowane

Jest to znakomity sposób na przedstawienie potencjalnym klientom dużej ilości treści. Artykuł sponsorowany  może być związany z dowolną kategorią serwisu. Wyświetlanie artykułu poza konkretną kategorią możliwe jest również na stronie głównej wśród najnowszych artykułów i w sekcji „Polecamy”, znajdującej się w prawej kolumnie (wyświetlanej także na każdej podstronie, z artykułami włącznie).
Artykuł musi posiadać tytuł (do 50 znaków ze spacjami), lid (zajawkę, do 200 znaków ze spacjami) i treść właściwą, na którą może składać się: tekst, zdjęcia, linki (maksymalnie dwa) i materiały video.

Konkursy

Konkurs to atrakcyjna i skuteczna metoda dotarcia do klienta. Oferujemy kompleksowe przygotowanie konkursu, dopasowanego do profilu marki Klienta i zapewniającego szerokie grono odbiorców. Przygotujemy banner reklamowy oparty na tematyce konkursu i przesłanych przez Klienta materiałach, zaproponujemy formę konkursu (pytania testowe, pytania otwarte, zabawy wymagające kreatywnego zaangażowania uczestników, proste konkursy na Facebooku i wiele innych), opracujemy niezbędne formularze i wybierzemy zwyciężców.

Jeżeli chcieliby Państwo zadać pytania związane z reklamą, nawiązać z nami współpracę lub otrzymać proponowaną wycenę danej usługi, to zapraszamy do kontaktu: [email protected].