Zasmakuj życia z VITALOGY

Sprawdzone porady i rzetelne recenzje

Na przestrzeni ostatnich kilku lat świadomość ludzi na temat żywienia i codziennej pielęgnacji znacznie wzrosła. Nasz serwis to odpowiedź nawet na najbardziej wymagające pytania.

Czytamy składy i etykiety, poszukujemy smacznych i zdrowych sposobów odżywiania. Nieustannie poszukujemy nowych inspiracji. Czasy nieprzemyślanych zakupów bezpowrotnie minęły. Redakcja VITALOGY podpowiada wszystkim Czytelnikom jak odnaleźć w gąszczu ofert warte uwagi produkty i usługi. Zostań z nami na dłużej i dowiedz się jak dbać o ciało i duszę.

ZDROWY STYL ŻYCIA

Odżywiaj się smacznie i rozsądnie. Wybierz dla siebie odpowiedni sport lub ćwiczenia. Pozostań w ruchu i ciesz się życiem.

URODA

Poznaj typy sylwetki oraz najnowsze trendy w modzie i makijażu. Dowiedz się jak pielęgnować włosy i skórę.

DOLEGLIWOŚCI

Nasze ciało natychmiast informuje nas o wszelkich nieprawidłowościach. Wsłuchaj się w swój organizm i szybko zareaguj. Poznaj obajwy najczęstszych chorób.

 • Co nas wyróżnia ?

  Poważnie podchodzimy do zagadnień zdrowotnych

  Nasi copywriterzy publikują informacje potwierdzone przez ekspertów w danej dziedzinie, poświęcając odpowiednio długi czas na research.

  Artykuły sponsorowane

  Zakupione u nas publikacje podlegają ścisłej moderacji, odmawiamy publikacji treści naruszających ogólno pojęte zasady moralne

Ostatnie wpisy w naszym serwisie

 • 3 powody, dla których catering dietetyczny to dobry wybór
  3 powody, dla których catering dietetyczny to dobry wybór

  Z cateringu dietetycznego korzysta z roku na rok coraz więcej osób. Nic dziwnego, ponieważ oferuje on ogromną wygodę. Świeże posiłki dostarczane są codziennie bezpośrednio do domu. Oszczędzamy więc czas i zdrowo się odżywiamy. Z jakich trzech konkretnych powodów warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Podpowiadamy. W tym artykule: 1. Różnorodne i dobrze zbilansowane posiłki 2.

 • Dlaczego wysoki cholesterol jest niebezpieczny? 3 rzeczy, które musisz wiedzieć
  Dlaczego wysoki cholesterol jest niebezpieczny? 3 rzeczy, które musisz wiedzieć

  Cholesterol to ważny wskaźnik zdrowia. Zbyt wysoki cholesterol może mieć poważne konsekwencje zdrowotne i znacznie przyczynić się do wzrostu ryzyka chorób sercowo-naczyniowych. Jaki cholesterol jest za wysoki i dlaczego? Cholesterol to wskaźnik, który bierze udział w produkcji ważnych hormonów płciowych, witaminy D, a także wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego. Prawidłowy poziom cholesterolu jest bardzo ważny, by

 • Suplementy diety – jak wpływają na zdrowie?
  Suplementy diety – jak wpływają na zdrowie?

  Suplementy diety dostarczają naszemu organizmowi składników potrzebnych mu do rozwoju i prawidłowego funkcjonowania. Są to więc głównie witaminy i mikroelementy. Znajdziemy tam także probiotyki, biotynę i aminokwasy. W jaki sposób takie produkty wpływają na nasze zdrowie? Wyjaśniamy. W tym artykule: Czym są suplementy diety? Jak suplementy diety wpływają na nasze zdrowie? Czym są suplementy diety?