Ziołowa kuracja oczyszczania organizmu

Ziołowa kuracja oczyszczania organizmu

Była już głodówka, która wymagała ogromnego poświęcenia i samozaparcia, aby nie czuć się jak diabetyk w cukierni. Albo kilkunastodniowa dieta oparta wyłącznie na piciu soków i wody. Ciężko było, ale udało się przetrwać. Zapewne każda z tych metod przyniosła mniejsze lub większe rezultaty, ale czy konieczne musisz aż tak się poświęcać? I czy aby na pewno czujesz, że Twój organizm jest zupełnie oczyszczony?

Oczyszczanie organizmu

Gdy czujesz się źle fizycznie i psychicznie, zaczynasz szukać rozwiązania. Wertujesz wtedy setki stron w internecie w poszukiwaniu najlepszej metody oczyszczania organizmu. Czasami decydujesz się na detoksykację, a czasami odpuszczasz, bo zawsze znajdziesz wiele wymówek, aby nie rezygnować z tego, co lubisz.

Dla większości z nas celem stosowania diety oczyszczającej jest uczucie lekkości, witalności, pozbycia się kilku zbędnych kilogramów, nadmiaru wody czy toksyn z organizmu. Oczywiście większość kuracji pozwoli Ci osiągnąć ten cel. Mają one jednak jedną zasadnicza wadę: nie pozwolą pozbyć się z organizmu patogenów, pasożytów, bakterii chorobotwórczych i grzybów układu pokarmowego. Co innego kuracje oparte na stosowaniu ziół znanych od wieków.

Oczyszczanie organizmu

Fot. swisspharma-herbal.com

Kuracja SwissPharma Herbal to zestaw suplementów diety pochodzenia roślinnego w płynnej formie.

Wspomaga układ odpornościowy oraz oczyszcza organizm z pasożytów, grzybów i bakterii chorobotwórczych.

Ekstrakty ziołowe posiadają niesłychaną moc oczyszczania organizmu. Starannie wyselekcjonowane składniki roślinne, takie jak juglon zawarty w zielonej skórce orzecha włoskiego, rozmaryn, lawenda, tymianek, melisa lekarska, mięta pieprzowa, pokrzywa, kwiat czarnego bzu, piołun, kwiat wrotycza i w końcu goździki korzenne tworzą niezwykle skuteczną kompozycję. Wszystkie te składniki razem wzięte działają bakteriobójczo i przeciwgrzybiczo, chronią też organizm przed pasożytami i wolnymi rodnikami.

To bardzo ważne dla prawidłowej pracy poszczególnych narządów. Taką kurację ziołową może stosować każdy, w każdym wieku. Zatem nasuwa się konkluzja, że proces oczyszczania organizmu powinniśmy zacząć najpierw od oczyszczenia jelit z pasożytów, bakterii chorobotwórczych i grzybów, a dopiero potem wybrać którąś z popularnych metod oczyszczania znanych nam z internetu lub od znajomych.

Twoje korzyści z zastosowania pełnego programu detoksykacji:

 • pozbędziesz się pasożytów i bakterii chorobotwórczych,
 • usuniesz grzyby (mi. Candida albicans),
 • zlikwidujesz złogi i toksyny,
 • poprawisz perystaltykę jelit,
 • wzmocnisz układ immunologiczny, dzięki czemu mechanizmy obronne organizmu będą pracowały wydajniej,
 • złagodzisz alergie spowodowane drobnoustrojami przewodu pokarmowego,
 • poprawisz wchłanialność witamin i minerałów,
 • obniżysz poziom cholesterolu,
 • przyśpieszysz metabolizm,
 • poprawisz sobie samopoczucie,
 • wzmocnisz skórę i włosy,
 • zyskasz więcej energii.

O ile głodówkę, dietę sokową, warzywną, owocową itp. możesz stosować samodzielnie, o tyle przy stosowaniu terapii ziołowych warto skorzystać z gotowych produktów dostępnych na rynku, takich jak zestaw suplementów do oczyszczania jelit firmy swisspharma-herbal.com

Pamiętaj: niezależnie od metody, jaką wybierzesz, ważne jest, abyś podczas kuracji oczyszczającej stosował się do podstawowych zasad, czyli unikał przetworzonej żywności, zrezygnował z jedzenia typu fast-food oraz z używek. Ważne jest także to, aby przeprowadzać taką kurację regularnie i konsekwentnie.

 

 

A R T Y K U Ł  Z E W N Ę T R Z N Y

 

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE