Skuteczna broń na cellulit. Zabiegi, które pomogą pozbyć się pomarańczowej skórki

Skuteczna broń na cellulit. Zabiegi, które pomogą pozbyć się pomarańczowej skórki

Na szczęście, współczesna medycyna estetyczna jest w stanie pomóc w walce z tym mankamentem urody. Jakie zabiegi na cellulit warto wykonać, aby raz na zawsze pozbyć się pomarańczowej skórki?

Czym jest i jak powstaje cellulit?

Cellulit to nic innego, jak nagromadzone pod skórą złogi tłuszczu, które tworzą na jej powierzchni nieestetyczne zagłębienia i wypukłości. Najczęściej występuje w obrębie pośladków, ud oraz brzucha. Jego rozmiar oraz wygląd zależą od stopnia zaawansowania. Do głównych przyczyn powstawania cellulitu zalicza się m. in. siedzący tryb życia, słabą aktywność fizyczną, spożywanie dużych ilości cukru i soli, palenie papierosów, a także noszenie zbyt obcisłych ubrań. Na cellulit narażone są osoby cierpiące na niedobór progesteronów, wady postawy oraz problemy z krążeniem krwi.

Mimo tego, że cellulit sam w sobie nie jest chorobą, wiele kobiet podejmuje z nim walkę, gdyż jego obecność negatywnie wpływa na nasz wygląd oraz zmniejsza poczucie atrakcyjności. Specjalnie z myślą o paniach, które pragną podjąć skuteczną walkę z cellulitem, krakowski salon urody Revision przygotował profesjonalne zabiegi, które pomogą raz na zawsze pozbyć się tego nieatrakcyjnego defektu skórnego. Ich połączenie z aktywnością fizyczną, zmianą nawyków żywieniowych oraz rezygnację z używek pozwoli szybko cieszyć się ładną, gładką skórą bez śladów pomarańczowej skórki. 

Skuteczne zabiegi na cellulit proponowane przez salon urody Revision

W ofercie salonu urody i kosmetyki Revision dostępnych jest kilka zbiegów medycyny estetycznej, które słyną ze swojej skuteczności w zwalczaniu cellulitu. Pierwszym z nich jest endermologia, czyli specjalny masaż podciśnieniowy. Jest to jeden z najchętniej wybieranych oraz lubianych zabiegów przez mieszkanki Krakowa, który pozwala na skuteczną redukcję cellulitu oraz wymodelowanie całej sylwetki. Zabieg przeprowadzany jest za pomocą urządzenia Endermologia Cellu M6, który oddziałując na tkankę łączną skóry pobudza metabolizm tkanki tłuszczowej oraz przyspiesza jego spalanie. W wyniku zabiegu zwiększeniu ulega także przepływ krwi i limfy, niwelowane zostają zastoje wody oraz obrzęki. Poprawie ulega ogólny wygląd skóry, która staje się jędrniejsza, zdrowsza i elastyczniejsza.

Drugim zabiegiem, którym powinny zainteresować się kobiety walczące z cellulitem, jest Ultracontour. Jest to profesjonalny medyczny zabieg, który pozwala na bezbolesne pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków. Podzielony jest na dwie części, z których pierwsza ma za zadanie uszkodzenie błon komórek tłuszczonych za pomocą ultradźwięków oraz ich uwolnienia do przestrzeni międzykomórkowej. Na drugim etapie drenaż ultradźwiękowy pozwala natomiast na przyspieszenie usuwania tłuszczu z organizmu w wyniku naturalnych procesów metabolicznych. Ultracontour pozwala na skuteczne wygładzenie skóry dotkniętej cellulitem oraz wyszczuplenie poddawanych mu rejonów ciała.

A R T Y K U Ł  Z E W N Ę T R Z N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE

Więcej z tej tematyki:

Domowe Maseczki Na Twarz: idealny sposób pielęgnacji skóry
Kosmetyki Z Miodu: właściwości
Domowe Maseczki: dla każdego rodzaju cery
Depilacja Twarzy: poznaj podstawowe informacje
Depilacja Laserowa Owłosienia: pozbądź się zbędnego owłosienia