Przygotuj swoje nogi na lato!

Przygotuj swoje nogi na lato!

depilacja-laserowa„>Depilacja laserowa nóg jest idealnym sposobem na to, żebyś przestała myśleć o goleniu i wrastających włoskach podczas lata i w trakcie wakacyjnych podróży. Wyobrażasz sobie wstać rano i nie odczuwać w dotyku szorstkich nóg? Świetna sprawa, a wystarczy tak niewiele, żeby tego dokonać. Zabiegi depilacji laserowej są bezbolesne i trwają zaledwie kilkanaście minut. Efekty pojawiają się bardzo szybko, jednak na ostateczny rezultat w postaci trwałego usunięcia włosków poczekasz mniej więcej do 6 zabiegów w odstępach ok. 2-miesięcznych.

Co niesie ze sobą depilacja laserowa nóg?

Przed wykonaniem zabiegu kosmetycznego chcesz dowiedzieć się jak najwięcej na ten temat. To zrozumiałe, dlatego chcemy Ci pomóc!  Oto najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów:

  • Czy depilacja laserowa jest bolesna?  
    Zdecydowanie nie. Odczucie ciepła podczas zabiegu jest sprawą bardzo indywidualną, jednak zastosowanie lasera lighsheer duet minimalizuje jakiekolwiek uczucie dyskomfortu podczas zabiegu.
  • Czy po ciąży włoski odrastają? 
    Jest to sprawa bardzo indywidualna. Wszystko jest zależne od tego, jaką posiadasz gospodarkę hormonalną. U niektórych kobiet pojawiają się po ciąży nowe cebulki włosowe i pojedyncze włoski. Bądź jednak spokojna – nigdy efekt nie będzie taki, jak przed depilacją.
  • Czy przyjmowanie leków na tarczycę lub antykoncepcji hormonalnej może mieć wpływ na efekty depilacji?
    Zaburzenia hormonalne mogą zadecydować o tym, czy depilacja laserowa przyniesie oczekiwane rezultaty. Jednak nie zawsze, zależy to od indywidualnych predyspozycji. W przypadku stwierdzenia choroby Hashimoto wskazana jest konsultacja z lekarzem endokrynologiem i jego pisemna zgoda na wykonanie zabiegu. Jeżeli chodzi o tabletki antykoncepcyjne, to nie mają one wpływu na zabieg depilacji laserowej.

Masz jeszcze jakieś pytania lub coś jest dla Ciebie niejasne?

Spokojnie. Każdorazowo przed rozpoczęciem sesji depilacyjnych odbędziesz konsultację z kosmetologiem, który wykluczy możliwe przeciwwskazania do zabiegu i powie Ci dokładnie, na czym polega depilacja laserowa nóg. Twoje bezpieczeństwo i komfort podczas wizyty w salonie są dla nas najważniejsze!

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE