Jak pozbyć się niechcianego owłosienia? Wypróbuj laser diodowy LightSheer Duet

Jak pozbyć się niechcianego owłosienia? Wypróbuj laser diodowy LightSheer Duet

W zależności od nabytych genów, ilość włosów na ciele człowieka to liczba indywidualna, lecz większość osób pozbywa się ich z niektórych miejsc, w celu lepszej dbałości o higienę. Depilacji laserowa to dosyć nowy sposób trwałego usuwania owłosienia. Ma ona mnóstwo zalet – z nami dowiesz się jakie.

Rodzaje depilacji

Kobiety, najczęściej pozbywają się włosów spod pachy, okolic bikini oraz nóg, natomiast niektórzy mężczyźni golą zarost na twarzy, rzadziej pozbywają się włosów z głowy a jeszcze inni depilują je z innych partii ciała.

W warunkach domowych, zabieg depilacji wykonuje się maszynką do golenia, specjalnym urządzeniem do depilacji lub kremem o takich właściwościach. Jest to zabieg przeważnie bezbolesny, ale mający krótki czas działania – po kilku dniach włoski odrastają, więc tę czynność trzeba często powtarzać.

Natomiast po depilacji w salonie kosmetycznym, w którym stosuje się nowoczesne urządzenia, czas odrostu włosów będzie bardzo wydłużony, a pojawiające się włoski będą słabsze i cieńsze, przez co dużo mniej widoczne.

Jednym z nowoczesnych urządzeń, służących do depilowania każdej partii ciała jest laser diodowy LightSheer Duet.

Depilacja laserowa – laser diodowy LightSheer Duet

Jest to urządzenie które posiada dwie głowice – małą i dużą, pozwalające na dotarcie do najbardziej trudnych miejsc na ciele. Usuwanie owłosienia tego typu laserem, jest zabiegiem bezpiecznym i bezbolesnym a efekty jego działania utrzymują się przez długi czas.

Laser LightSheer Duet otrzymał certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności, zatwierdzony przez Amerykański Urząd ds. Żywności i leków.

Zabieg depilacji laserem poprzedzony jest konsultacją ze specjalistą – ma ona na celu wyeliminowanie ewentualnych przeciwwskazań do skorzystania z tego rodzaju zabiegu

Przeciwwskazania do depilacji za pomocą lasera

 
Depilacja laserem LightSheer Duet jest ze wszech miar godna polecenia ze względu na bezbolesność zabiegów, nie inwazyjność w strukturę skóry, krótki czas operowania światłem lasera oraz długotrwały efekt działania.

Artykuł powstał we współpracy z https://proclinic.pl/depilacja-laserowa/

ARTYKUŁ  ZEWNĘTRZNY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE