Kosmetyki z kolagenem? Poznaj moc natury!

Kosmetyki z kolagenem? Poznaj moc natury!

Zapytasz, dlaczego właściwie kolagen morski? Ponieważ po 25 roku życia Twój organizm produkuje zbyt mało kolagenu, co skutkuje obniżonym poziomem elastyny, a co za tym idzie, skóra staje się mniej jędrna oraz pojawiają się pierwsze zmarszczki.

Kosmetyki z kolagenem

Poznaj aktywne serum z kolagenem, skondensowana dawka zawartych w nim składników dostarczy Ci wszystkiego, czego potrzebuje Twoja skóra do młodego i pięknego wyglądu. W jaki sposób działa kolagen morski? Oferuje on całe spektrum właściwości, w tym między innymi:

  • przyspiesza syntezę kolagenu i elastyny w skórze,
  • spłyca zmarszczki,
  • ujędrnia i uelastycznia skórę,
  • wspomaga jej proces odnowy,
  • nawilża oraz spowalnia procesy starzenia,
  • przyspiesza regenerację komórek.

Więcej na temat serum z Aktywnym Kolagenem Morskim, ale i inne kosmetyki z kolagenem, znajdziesz na stronie marki PRAEL https://praelskincare.com/

Co wspomaga działanie kolagenu?

Właściwości kolagenu morskiego mogą zostać uzupełnione poprzez dodanie do niego wyselekcjonowanych składników aktywnych. Przykładem takiego połączenia może być Złoto Koloidalne, które pobudza wymianę jonów, a co za tym idzie, wspomaga proces oczyszczania i regeneracji komórek. Kolejnym przykładem może być śluz ze ślimaka, dzięki któremu w naturalny sposób pobudzisz komórki skóry do naprawy i odnowy. Śluz ze ślimaka ma także działanie przeciwzapalne.

Innym przykładem uzupełniającego połączenia może być kolagen morski w towarzystwie jaśminu, który zabezpiecza i uszczelnia barierę lipidową, przez co zatrzymuje wodę w naskórku, a dodatkowo ma działanie  łagodzące. Działanie Aktywnego Kolagenu Morskiego może zostać wzmocnione także kwasem hiarulonowym, który ma właściwości nawilżające oraz wpływa  na równowagę wodną wewnątrz skóry. Ostatnim składnikiem uzupełniającym moc kolagenu morskiego jest kojący olejek z geranium. Powyższe kosmetyki z kolagenem wsparte drogocennymi składnikami pozwolą przywrócić Twojej skórze piękny i młody wygląd.Serum z kolagenem

Jak widzisz, zawsze można znaleźć rozwiązanie najbardziej odpowiadające potrzebom Twojej skóry. Niezależnie od tego, jaki wariant wybierzesz, bardzo istotne jest, aby każdy kosmetyk stosować systematyczne. Tylko wtedy masz pewność, że uzyskasz optymalny efekt.

 
A R T Y K U Ł  Z E W N Ę T R Z N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE