NAJLEPSZY NATURALNY KOLAGEN RYBI W PROSZKU (ZWANY TEŻ KOLAGENEM MORSKIM)

NAJLEPSZY NATURALNY KOLAGEN RYBI W PROSZKU (ZWANY TEŻ KOLAGENEM MORSKIM)

Dobry suplement diety bogaty jest w naturalny i zupełnie bezpieczny dla naszego organizmu kolagen rybi, pozyskiwany ze skór ryb morskich. O tym, jakie właściwości ma kolagen rybi i jak wpływa na nasz organizm opowiem wam w tym artykule.

toc

Kolagen Rybi + Witamina C

Skład nutrikosmetyku jest bardzo prosty i całkowicie naturalny. Zawarte w nim kolagen rybi oraz witamina C, przynoszą mnóstwo korzyści naszemu organizmowi. Stosując go, zauważyłam u siebie poprawę w wielu aspektach, niektóre zmiany widoczne są gołym okiem. Najważniejsze właściwości witaminy C i kolagenu rybiego to:

I. Witamina C

 • wzmacnia odporność,
 • bierze udział w produkcji kolagenu,
 • poprawia krążenie,
 • wzmacnia kości, przyśpiesza ich zrastanie przy złamaniach oraz wspomaga gojenie się ran,
 • wspomaga serce i układ nerwowy,
 • usprawnia przyswajanie żelaza,
 • bierze udział w produkcji krwinek czerwonych.

II. Kolagen rybi

 • nawilża i wygładza skórę,
 • przyśpiesza gojenie się ran,
 • wzmacnia ścięgna i stawy, przyśpiesza leczenie wszelkiego rodzaju kontuzji,
 • wzmacnia paznokcie zapobiegając ich rozdwajaniu,
 • nadaje włosom gęstości i blasku, hamuje ich wypadanie.

kolagen morski, kolagen rybi

Zarówno kolagen rybi (zwany również kolagenem morskim), jak i witamina C są bezpieczne dla naszego organizmu i nie powodują żadnych skutków ubocznych.

Warto więc zaopatrzyć się w kolagen morski i cieszyć się piękną skórą, włosami oraz paznokciami. Ja stosuję go od trzech miesięcy i jestem naprawdę zachwycona jego działaniem. Zawarty w nim kolagen rybi ma identyczne działanie jak nasz naturalny kolagen, którego w naszym organizmie po 25 roku życia jest coraz mniej.

Naturalny kolagen morski w proszku. jakie jest jego dawkowanie?

Naturalny kolagen morski wyprodukowany jest w postaci proszku. Jego stosowanie jest bardzo łatwe i przyjemne. Wystarczy dodać dwie płaskie łyżeczki do letniej wody, herbaty, zimnego napoju, ulubionego koktajlu, a nawet jogurtu. Ważne, aby mógł się rozpuścić. Najlepiej przyjmować go o poranku i nie przekraczać wskazanej dawki. Produkt powinien być trzymany w miejscu suchym i nienasłonecznionym oraz niedostępnym dla dzieci. Kolagen morski jest dostępny na rynku w różnej postaci, wystarczy wybrać najodpowiedniejszy dla siebie sposób przyjmowania go i rozpocząć kurację. Ja mimo wszystko polecam PremiumCollagen5000, ponieważ jest to czysty kolagen rybi z dodatkiem witaminy C. Bez jakichkolwiek szkodliwych substancji, które miałyby nam zaszkodzić.

premiumcollagen5000

Kolagen morski pozyskiwany jest ze skór ryb, które żywią się głównie planktonem i roślinami

Materiał pobierany do produkcji kolagenu jest dokładnie badany i sprawdzany pod każdym kątem, nie ma więc możliwości, aby zawierał jakiekolwiek szkodliwe substancje. Mamy więc pewność, że kolagen morski jest równie bezpieczny dla organizmu co nasz naturalny kolagen. Kolejny dowód na to, że warto stosować produkty bogate w kolagen rybi. Są to zarówno kremy, kapsułki, tabletki, jak i preparaty w postaci proszku. Najważniejsze by zawarty był w nich czysty i naturalny kolagen morski inaczej zwany kolagenem rybim.

Na temat Premium Collagen5000 czytałam sporo. Ku mojemu zdziwieniu były to same pozytywne opinie. Dziś nie dziwi mnie to wcale, ponieważ moja opinia również taka jest. Oficjalna strona producenta : premiumcollagen5000.pl

A R T Y K U Ł Z E W N Ę T R Z N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE