Zacznij się wysypiać! Odkryj materace SleepMed

Zacznij się wysypiać! Odkryj materace SleepMed

Marka SleepMed wprowadziła na rynek materace, które mają właśnie takie zadanie – zapewnić Ci komfortowe i zdrowe podłoże do snu. Dzięki nim każdego ranka będzie towarzyszyć Ci poczucie, że miniona noc mogłaby być definicją prawdziwego wypoczynku.

Luksusowe materace medyczne

Mottem marki SleepMed jest hasło „jaka noc i pobudka, taki cały dzień” i to zdanie najlepiej opisuje jej produkty. Oferta obejmuje pięć modeli, które mają zapewnić nie tylko niesamowitą wygodę, ale i rozpieścić właściciela licznymi właściwościami prozdrowotnymi: antyalergicznymi, ortopedycznymi i dającymi właściwe podparcie dla całego kręgosłupa. Dodatkowo każdy z nich charakteryzuje się wysoką cyrkulacją powietrza, która gwarantuje zdrowy i przyjemny sen przez długie lata użytkowania.

Najciekawsza w tych produktach jest jednak możliwość regulacji twardości. Takie rozwiązanie sprawia, że niezależnie od wahań Twojej wagi, zmiany stanu zdrowia czy potrzeb kręgosłupa, materac SleepMed będzie bezbłędnie spełniał swoje zadanie – wystarczy odwrócić materac lub/i przełożyć jego ruchomą warstwę na drugą stronę. Co istotne, ze względu na wykorzystane materiały, zastosowane rozwiązania i wysoką jakość wykonania materace SleepMed zostały wyróżnione Znakiem Jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH – oznacza to, że spełniają wygórowane wymagania pod kątem ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. Warto również wspomnieć, że marka SleepMed jest częścią Hilding Anders – jednego z największych, wiodących koncernów produkujących łóżka i materace znane na całym świecie. Dzięki odpowiedniemu zapleczu, m.in. ogromnemu, nowoczesnemu zakładowi produkcyjnemu zlokalizowanemu w Polsce, szwedzki koncern zdobywa kolejne rynki i tym samym uznanie wśród klientów pragnących spokojnego, zdrowego snu.

Piankowe materace SleepMed

Pierwszą kategorią materacy proponowanych przez markę SleepMed są medyczne modele piankowe, spośród których możesz wybrać trzy opcje: Comfort, Premium lub Supreme, różniące się między sobą grubością poszczególnych warstw. Dzięki zastosowaniu technologii Airforce, polegającej na specjalnym nacinaniu pianki, produkty zapewniają znakomitą wymianę powietrza, a przez to zwiększają higienę snu i świetnie nadają się dla alergików. O odciążenie kręgosłupa i jego właściwe podparcie dba natomiast siedem różnych stref twardości wyprofilowanych w piance termoelastycznej VitaRest, która przy okazji wykazuje doskonałe właściwości ortopedyczne i przeciwodleżynowe.
 

Materace hybrydowe SleepMed

Materace SleepMed Hybrid to nieco inne produkty. Hybrid Premium i Hybrid Supreme, podobnie jak modele piankowe, zawierają warstwę pianki wysokoelastycznej VPPHR, termoelastyczną piankę VitaRest oraz udoskonalone są technologią Airforce. Główną różnicą jest zastosowanie w nich 7-strefowej sprężyny typu Multi, która gwarantuje optymalne wsparcie dla kręgosłupa (nawet 2 razy więcej punktów podparcia w porównaniu do tradycyjnych sprężyn kieszeniowych), perfekcyjne dopasowanie do sylwetki śpiącego oraz całonocny relaks dla wszystkich mięśni. Na straży trwałości oraz odporności na odkształcenia materacy hybrydowych SleepMed stoi z kolei pianka FlexiFoam.

Połączenie najnowocześniejszych technologii i wieloletniego doświadczenia w tworzeniu najlepszych powierzchni do spania pozwoliło marce wypuścić na rynek produkty, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukasz czegoś, co odpowie na potrzeby Twojego ciała i przyniesie Ci codzienny komfort snu, sprawdź ofertę materacy SleepMed.

 
A R T Y K U Ł  Z E W N Ę T R Z N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE

Więcej z tej tematyki:

Styl Kolonialny: czy nadaje się do kawalerki?
Aranżacja łazienki: wanna czy prysznic?
Testy I Rankingi Agd: zwiększą Twoja świadomość konsumencką
Pufa: jaką wybrać do pokoju dziecięcego?
Kolekcja „sweet Muffin: słodkie dodatki do Twojego domu
Pokój Ze Skosami: dowiedz się, jak go urządzić