Nowoczesne i komfortowe – materace hybrydowe dla każdego

Nowoczesne i komfortowe – materace hybrydowe dla każdego

Odpowiednia ilość i jakość snu jest bardzo ważna dla naszego zdrowia i samopoczucia. Aby zapewnić sobie oczekiwaną wygodę, powinniśmy skupić swoją uwagę przede wszystkim na materacu.
Na rynku znajdziemy wiele nowoczesnych rozwiązań w tym zakresie, jednak nie każde z nich okaże się odpowiednie. Warto stawiać na produkty wykonane ze sprawdzonych materiałów, gdyż tylko takie zapewnią nam komfort według najwyższych jakościowych norm.

Obecnie, dużą popularnością wśród odbiorców cieszą się materace hybrydowe. Stanowią one połączenie materacy piankowych i sprężynowych, dzięki czemu spełniają zróżnicowane oczekiwania Klientów.
Producentem dostarczającym tego rodzaju materace jest m.in. marka JMB. Staranne wykonane, innowacyjne technologie oraz wyjątkowa trwałość decydują o tym, że materace hybrydowe tej marki od wielu lat zbierają pozytywne recenzje użytkowników.

Miękki materac dla wymagających

Dla osób preferujących miękkie materace pozwalające na otulenie całego ciała, dobrym wyborem okaże się bez wątpienia materac hybrydowy JMB CARAT H1. Jest to model posiadający aż 7 stref twardości, które pozwalają na maksymalne odciążenie kończyn oraz kręgosłupa. Ponadto, producent zdecydował o zastosowaniu dwóch rodzajów pianek (HR i VISCOELASTIC), które nie tylko świetnie dopasowują się do sylwetki, ale także do temperatury ciała użytkownika. W efekcie, wypoczynek staje jeszcze bardziej komfortowy i pozwala osiągnąć maksymalną regenerację.

Miękki materac dla wymagających

Na ratunek plecom! Materace hybrydowe twarde

Bez dwóch zdań, materace hybrydowe są idealnym wyborem dla osób borykających z bólami pleców. Model JMB Hybryd 500.3 H3 wyposażono w dwustronną warstwę maty kokosowej, dzięki której materac dopasuje się znakomicie do wagi, temparatury oraz pozycji ciała użytkownika. Dzięki właściwościom ortopedycznym, produkt stanowi niezastąpione wsparcie dla osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa.

Materace hybrydowe twarde

Jeśli zależy Ci na idealnym podparciu kręgosłupa, a jednocześnie szukasz materaca o właściwościach antyalergicznych, koniecznie sprawdź model JMB NEXT Hybryd 500 H3. Materace hybrydowe z tej linii nie tylko doskonale odciążają kręgosłup, ale także redukują bóle mięśni i stawów. Jest to rezultat przemyślanego, a zarazem gęstego rozmieszczenia sprężyn gwarantujących podparcie najbardziej newralgicznych punktów ciała. Specjalny antyalergiczny pokrowiec zapewnia skuteczną ochronę przed pleśnią, grzybami oraz roztoczami.

Poznaj wszystkie zalety materacy hybrydowych JMB

W ofercie JMB Design znajdziesz materace hybrydowe zróżnicowane pod względem rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych, które pozwolą Ci osiągnąć wygodę na niespotykanym dotąd poziomie. Jeśli nie wiesz czy preferujesz modele piankowe czy sprężynowe, materace hybrydowe okażą się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

ARTYKUŁ ZEWNĘTRZNY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *