Włoskie lampy – niekonwencjonalny design w twoim domu

Włoskie lampy – niekonwencjonalny design w twoim domu

W takim przypadku sprawdź oferty włoskich marek – od lat cieszą się one uznaniem na całym świecie ze względu na swoje unikatowe wzornictwo oraz niestandardowe podejście do tematu oświetlania wnętrz. Teraz można zakupić je bez problemu w Polsce!

Włoska marka

Jeżeli samochody, to niemieckie, jeżeli płytki ceramiczne, to hiszpańskie, jeżeli zegarki, to szwajcarskie, a wtedy, gdy chcesz zdecydować się na niekonwencjonalne lampy, postaw na te włoskie. To z Włoch wywodzą się tak znane marki, jak Axo Light czy Foscarini – lampy tych producentów doceniane są ze względu na kreatywność oraz innowacyjność, a także zaawansowane technologicznie rozwiązania, ponieważ często bazują one na energooszczędnych diodach LED.

Niezależnie od tego, czy poszukujesz lamp do salonu, sypialni, kuchni czy też do przedpokoju, w asortymencie włoskich marek czeka na ciebie właśnie to, czego potrzebujesz. To zarówno minimalistyczne kompozycje, które idealnie komponują się z nowoczesnymi przestrzeniami, jak i również bardzo bogato zdobione oraz oryginalne lampy, które zachwycają swoim wyglądem od pierwszego spojrzenia.

Znajdziesz między innymi lampy wiszące wykonane z ręcznie giętego drutu tworzącego niebanalne abażury, podwieszanych kryształków przypominających deszcz czy też modele z kloszami wykonanymi z papieru pokrywanego polimerem i zwiniętego luźno w dekoracyjny rulon.

Oprócz lamp wiszących w kolekcjach włoskich producentów czekają na ciebie również modele podłogowe, stołowe czy kinkiety, a także lampy przeznaczone do montażu na zewnątrz. Różnorodność wzorów sprawi, że każdy wybierz spośród nich coś idealnego.

Gdzie ich szukać w Polsce?

Jeżeli szukasz włoskich artykułów oświetleniowych w Polsce, sprawdź ofertę Life Ideas – sklepu specjalizującego się w nowoczesnych artykułów oświetleniowych z różnych krajów świata. W jego ofercie znajdziesz także wyjątkowe lampy Foscarini oraz innych marek. Z kolekcją możesz zapoznać się już teraz on-line lub możesz odwiedzić showroom Life Ideas znajdujący się w Warszawie.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE