Wkładki przeciwpotne pod pachy – czy są skuteczne?

Wkładki przeciwpotne pod pachy – czy są skuteczne?

Czy ślady potu na ubraniu wprawiają Cię w zakłopotanie? Używanie antyperspirantów nie przynosi oczekiwanych rezultatów? Mamy rozwiązanie tego problemu. Wypróbuj wkładki przeciwpotne.

Co to są wkładki przeciwpotne?

Zadaniem wkładek jest zatrzymywanie potu i nieprzepuszczanie go na ubranie. Wkładka składa się z dwóch warstw. Jedna pokryta jest specjalnym klejem i tą stroną przykleja się ją do ubrania. Klej nie pozostawia żadnych śladów na ubraniu i pozwala na łatwe oderwanie wkładki od ubrania.

Druga warstwa stanowi zaporę dla potu i jest wykonana ze specjalnego materiału, który wchłania pot. Wkładki idealnie dopasowują się do ciała i są niewidoczne. Delikatny materiał nie powoduje żadnych podrażnień skóry, nawet u osób wrażliwych.

Skuteczność wkładek

Wkładki przeciwpotne nie hamują wydzielania potu, a jedynie go wchłaniają, co sprawia, że na ubraniach pod pachami nie pojawiają się nieestetyczne mokre plamy. Dzięki temu osoby używające wkładek mogą cieszyć się pełnym komfortem. Oczywiście nadal muszą używać odpowiednich kosmetyków neutralizujących zapach potu.

Stosowanie wkładek przeciwpotnych skutecznie przedłuża trwałość odzieży. Plamy po pocie, mimo starannego prania, powodują odbarwienia w miejscach pod pachami. Po kilkukrotnym użyciu koszula nadaje się do wyrzucenia. W przypadku stosowania wkładek koszula przez dłuższy czas nie zmienia swojego wyglądu i zachowuje świeżość. Wkładki pozytywnie wpływają także na świeżość marynarki. Plamy z koszuli przenikają także na marynarki lub swetry, co sprawia, że często należy je oddawać do pralni, wiąże się to z dodatkowymi kosztami i szybszym niszczeniem garderoby.

99.jpg

Jak stosować wkładki przeciwpotne?

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że wkładki przeciwpotne służą do użytku jednorazowego. Przyklejamy je rano i odklejamy wieczorem, a potem wyrzucamy. Nie nadają się do wielokrotnego stosowania. Niska cena wkładek sprawia jednak, że to się opłaca. 60 wkładek to koszt ok. 30 zł, przy codziennej zmianie wkładki wystarcza to na dwa miesiące, to znacznie taniej niż koszty prania i szybszego zużycia elementów garderoby.

Wkładki przeciwpotne przystosowane są do stosowania zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Ich zaletą jest całkowita dyskretność, nawet w przypadku bardzo cienkiej bluzki są zupełnie niewidoczne. Wkładki należy przyklejać po wewnętrznej stronie ubrania, na połączeniu rękawa z wycięciem na pachę. Zajmuje to zaledwie kilkadziesiąt sekund. Wkładki bardzo szybko dostosują się do budowy ciała i będą zupełnie nieodczuwalne.

Gdzie kupić wkładki?

Wkładki przeciwpotowe pod pachy renomowanej firmy Convenience znajdziecie już za 12 zł w sklepie Gentle Man: https://gentle-man.pl/21-wkladki-przeciwpotowe-pod-pachy
 

A R T Y K U Ł  Z E W N Ę T R Z N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE