Styl gwiazd – Sarah Jessica Parker

Styl gwiazd – Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker to aktorka od dziecięcych lat, oprócz grania potrafi śpiewać, wyedukowana w tańcu, zdobywczyni złotego globu…i ikona stylu. Poznaj jego sekrety.

Carrie i Sarah – modowe siostry

Seks w wielkim mieście narobił sporo zamieszania w świecie mody i w życiu wielu Amerykanek. Jego bohaterki jako postacie nietuzinkowe i pewne siebie ubierały się na przekór konwenansom, a ceny ich strojów przyprawiały o ból głowy. Carrie Bradshaw wiodła w tym prym, przy byle okazji kupując nową parę szpilek od Jimmy’ego Choo czy swojego ulubionego Manolo Blahnika. Okazuje się, że grająca ją Sarah Jessica Parker nie odbiega stylem od swojej bohaterki. Ubiera się odważnie, wręcz ekstrawagancko, ale i niezwykle stylowo.

Ciągle młoda

Pomimo upływu lat Sarah Jessica Parker wciąż wygląda promiennie i świeżo. Zawdzięcza to głównie swojej zgrabnej, dziewczęcej aparycji i promiennemu uśmiechowi, ale też stylowi noszenia się. W jej garderobie przeważają radosne, kwieciste kreacje oraz kolorowe wzory. Na czerwonym dywanie często pojawia się z ogromnym kwiatem wpiętym we włosy. Sarah odmładzają także fryzury – lubi w szczególności proste koki lub fale w stylu ombre, luźno okalające twarz. Poza tym aktorka gustuje w ekstrawaganckiej biżuterii. Nie obawia się nosić dużych pierścieni, naszyjników czy kolczyków, które nawet w świecie Hollywood przyciągają uwagę. Dla równowagi gwiazda rezygnuje za to z mocnego makijażu czy malowania paznokci – tutaj stawia na naturalność.

Szpilki zawsze i wszędzie

Sarah Jessica Parker podobnie jak serialowa Carrie ubóstwia szpilki. Widząc jak swobodnie i pewnie się w nich czuje, można by przypuszczać, że ten typ obuwia został stworzony specjalnie dla niej. Gwiazda zaprojektowała i wypuściła także swoją własną kolekcję szpilek. Niestety lata pracy w serialu, w którym niemalże nie rozstawała się z obcasami, zrobiły swoje – aktorka nie może już tak często zakładać wysokich butów. By ochronić stawy przed deformacją na co dzień wybiera płaskie obuwie.

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE