Styl gwiazd: Josh Duhamel

Styl gwiazd: Josh Duhamel

Joshua David Duhamel to znany amerykański aktor, który nigdy nie planował, że będzie sławny. Jako dziecko marzył o zawodzie stomatologa, jednak, o ironio, dentystą nie został, ze względu na niewystarczające wyniki w nauce – choć w szkole był stypendystą. Zauważony przez osoby z branży modowej, Duhamel, pierwsze kroki w showbiznesie stawiał jako model. Następnie, dostał kilka angaży do ról w teledyskach. Niewiele osób wie, że pojawia się on m.in. w klipie do debiutanckiego singla Christiny Aguilery – „Genie in a bottle” z 1999 roku.

Mąż stylowej żony

Dziś, Josh Duhamel ujmuje nie tylko świetnymi rolami w pełnometrażowych filmach, ale także nienagannym stylem. Z pewnością, w doborze garderoby pomaga mu równie stylowa małżonka – była wokalistka zespołu Black Eyed Peas – Stacy „Fergie” Ferguson. Para spotykała się od 2004 roku, a w 2009, w romantycznej scenerii jednego z kalifornijskich kościołów, postanowiła zalegalizować swój związek. Dziś Fergie i Josh czekają na narodziny pierwszego dziecka i uchodzą za jedno z najbardziej udanych małżeństw showbiznesu.

Jeśli chodzi o styl aktora, na co dzień stawia na wygodę, co nie oznacza jednak, że rezygnuje z nienagannego wyglądu. Często spotkać go można bowiem w prostych jeansach, koszulce i skórzanej kurtce, którą lubi podkreślać wspaniale wyrzeźbioną klatkę piersiową. Na wieczorne wyjścia i wielkie gale, Duhamel zawsze wybiera ponadczasową męską klasykę – idealnie skrojone garnitury, to jego znak rozpoznawczy. Na koktajlowych imprezach, Josh preferuje ciemne stroje – do eleganckich spodni, kompletując ciemną, obcisłą koszulę. W jego wydaniu takie połączenie kolorów zawsze zdaje egzamin – aktor ma bowiem ciemną, południową karnację.

Niepoprawny optymista

Pomimo zamiłowania do klasyki i elegancji, Duhamel słynie też z pogody ducha i optymizmu, które często manifestuje strojem. W jego garderobie nie brak bowiem kolorów, które nie raz prezentował nawet na czerwonym dywanie. Jednak najbardziej nawet kolorowa garderoba nijak ma się do tego, na co naprawdę stać Josha. Do historii męskich stylizacji przeszła już chyba bowiem jego kreacja z premiery filmu „Rock of ages” z czerwca 2012r., na którą ubrany w czarne spodnie i rozchełstaną czarną koszulę aktor, przywdział jeszcze czarną perukę „afro”, dzięki czemu, bardziej niż siebie samego, przypominał legendę rocka – Slasha (zdjęcie w galerii poniżej).

Wspomnianą stylizacją Josh zawojował całą premierę, a dziennikarze okrzyknęli go… najlepiej ubraną gwiazdą dnia. Jednak, oprócz zdobycia aplauzu mediów, Duhamel pokazał również, że, pomimo całego otaczającego go blichtru Hollywood, podchodzi do siebie i swojej kariery ze sporą dawką zdrowego dystansu, co w jego otoczeniu nie jest zbyt popularną postawą. Ale przecież właśnie za to cenią go fani (i fanki! – chociaż może one akurat za jeszcze kilka innych rzeczy 🙂 ) na całym świecie.

Poniżej przedstawiamy Wam porcję wybranych przez nas stylizacji Josha.

zdjęcia: depositphotos, shutterstock

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE

Więcej z tej tematyki:

Styl Dianny Agron: sprawdź to!
Styl Emmy Stone: sprawdź
Ginnifer Goodwin: ikona stylu
Ikona - Alexa Chung: poznaj jej styl i zainspiruj się
Rose Byrne: utalentowana i stylowa
Amanda Seyfried: poznaj styl tej gwiazdy