Piękniejsze brwi i usta na zawsze!

Piękniejsze brwi i usta na zawsze!

Jeżeli mielibyśmy zapytać panie o to, co w ich makijażu jest dla nich najważniejsze, czyli z czego nie mogłyby zrezygnować, gdyby miały bardzo ograniczony czas na poranny make-up, to większość z nich odpowiedziałaby, że jest to regulacja i przyciemnienie brwi oraz pomalowanie ust. Nic w tym dziwnego, w końcu dobrze zrobione brwi upiększają rysy całej twarzy, sprawiają, że oczy wydają się większe, a spojrzenie nabiera uwodzicielskiego charakteru. Natomiast pomalowane usta dodają pewności siebie i są doskonałym sposobem na uzyskanie seksownego looku. A gdyby tak móc mieć pięknie wyregulowane i przyciemnione brwi i ponętnie pomalowane usta w każdym momencie? Nawet z samego rana lub w środku nocy? Jest to możliwe. Do tego właśnie jest makijaż permanentny ust i brwi.

Makijaż permanentny w salonie kosmetycznym J’adore Instytut

Zapraszamy wszystkie panie, które w każdej sytuacji chcą mieć idealne brwi i usta, do odwiedzenia salonu kosmetycznego J’adore. To właśnie tutaj pracują najlepsze linergistki, które wykonują perfekcyjny makijaż permanentny brwi, ust oraz oczu. Dzięki niemu każda kobieta może wyglądać perfekcyjnie. Bez używania szminki do ust, konturówki kredki do oczu i henny. Sprawdź ofertę salonu na stronie http://jadoreinstytut.com/makijaz-permanentny/

Makijaż permanentny nie zmywa się pod wodą, w trakcie upału czy w nocy, ponieważ jest robiony jak tatuaż. Polega na wprowadzeniu pod skórę specjalnych pigmentów, które utrzymują się w niej przez kilka lat. Efekt zabiegu jest dokładnie taki sam jak po profesjonalnym makijażu wykonywanym przez wizażystkę. Z tą małą różnicą, że jest w stanie przetrwać nie tylko cały dzień i noc, ale również tygodnie, miesiące, a nawet lata. W zależności od preferencji klientki może być mocniejszy lub bardziej naturalny.

Ogromną zaletą makijażu permanentnego jest nie tylko trwałość, ale przede wszystkim to, że zawsze jest on dopasowywany do indywidualnych cech każdej klientki. Jego głównym celem jest poprawa rysów twarzy i sprawienie, że buzia wygląda o wiele piękniej.

 

A R T Y K U Ł  Z E W N Ę T R Z N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE