Olśnij wszystkich w Sylwestra!

Olśnij wszystkich w Sylwestra!

Święta, święta i po świętach… ale przed nami szalona, ostatnia noc starego roku, co oznacza najlepszy czas na to, aby oczarować rodzinę i znajomych pięknym wyglądem i szampańsko się przy tym bawić. Sylwester to bowiem jedyna noc, gdy na imprezie można naprawdę zaszaleć ze stylizacją. Jak to umiejętnie zrobić i wyglądać zjawiskowo?

Dobierz kreację do swojej figury

Przy wyborze sylwestrowej stylizacji pamiętaj, aby strój dobrać do swojej sylwetki. Odpowiednio dobrana kreacja, która uwydatnia nasze atuty, a kryje niedoskonałości, to już bowiem połowa sukcesu całego wieczoru. W świetnie leżącej sukience będziemy czuć się pięknie, co będzie widoczne przede wszystkim… w naszym zachowaniu.

Lśnij diamentowym blaskiem

Sylwester to jedyna impreza w roku, na której bezkarnie możemy lśnić niczym gwiazda na czerwonym dywanie. Ba! W tym sezonie jest to nawet wskazane, bo obecnie najmodniejsze makijaże i dodatki to właśnie te pokryte migoczącymi drobinkami i dużą ilością świetlistego brokatu. Lśnić tej zimy może niemal wszystko, ale najlepiej postawić na połyskujący makijaż oczu, brokatowy manikiur, lekko połyskujące drobinki we włosach lub migoczącą biżuterię, pamiętając jednak, aby wybrać tylko jedną z powyższych opcji, bo co za dużo, to kiczowato i niezdrowo!

Postaw na rzęsy i czaruj spojrzeniem

Tej zimy na imprezach sylwestrowych królować też będą lansowane od kilku sezonów przez gwiazdy showbiznesu sztuczne rzęsy. Dlaczego więc nie zaszaleć i ich nie przykleić? My kochamy ten trend i nie widzimy przeszkód! Jedynym warunkiem powodzenia makijażu z wykorzystaniem sztucznych rzęs jest jednak poczucie smaku, co oznacza, że jeśli decydujemy się na ich przyklejenie, to zapominamy o mocnym makijażu ust, a wspomniany już brokat i połyskujące dodatki nakładamy z umiarem!

Poeksperymentuj z fryzurą

W sylwestrową noc śmiało możemy pozwolić sobie na nową fryzurę lub… skorzystać z peruki. Jeśli bawimy się w towarzystwie przyjaciół lub bliskich znajomych, rozważyć możemy nawet założenie takiej nietuzinkowej lub śmiesznej. Jeśli zależy nam na bardziej eleganckim i klasycznym wyglądzie, postawmy na szalenie modne hollywoodzkie fale lub spięty na czubku głowy koczek, przy którym pięknie prezentować się będą lśniące ozdoby do włosów. Połyskujące spinki i ozdobne opaski świetnie sprawdzą się też w towarzystwie włosów krótkich.

Wrzuć na luz i… baw się wyśmienicie!

Najważniejszym składnikiem udanej imprezy sylwestrowej jest jednak dobry nastrój i swobodna zabawa, bo przecież o to właśnie w tym wszystkim chodzi!

I takiej właśnie – radosnej, wolnej od trosk, przepełnionej szampańską zabawą sylwestrowej nocy – Wam życzymy! 🙂

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE