Naczynia Philipiak – opinie i ciekawostki

Naczynia Philipiak – opinie i ciekawostki

O czym mowa? Oczywiście o garnkach. Ale nie o byle jakich, lecz o tych, które pomogą wzbogacić jadłospis o zdrowe dania, które zapewnią całej twojej rodzinie żelazną odporność, świetną kondycję oraz energię każdego dnia.

Od jak dawna na rynku?

Aby zdrowo jeść, należy najpierw wyposażyć swoją kuchnię w odpowiednie naczynia. Philipiak to marka znana na rynku już od 2001 roku. Obecnie firma świętuje piętnastolecie swojego istnienia – nie spoczywa jednak na laurach, lecz szlifuje nadal swoją wiedzę, aby móc ją jak najlepiej wykorzystać, by dalej tworzyć garnki nowej generacji. To właśnie one od ponad dekady zapewniają swoim użytkownikom zdrowe, smaczne i bezpieczne gotowanie.

Bezpieczne gotowanie – czyli jakie?

Oczywiście takie, do którego używamy odpowiednich narzędzi. Czy wiesz, że większość garnków emaliowanych, jak również tych, z warstwą teflonu, a także tych, które są wykonane z materiałów mieszanych (często zawierających domieszkę aluminium, a nawet cyny), przyczynia się do coraz częstszych zachorowań na nowotwory? Brzmi to zatrważająco, lecz możemy w porę temu zaradzić – wystarczy, że pozbędziemy się wszystkich garnków pochodzących z niepewnych źródeł, nieatestowanych, wykonanych z niezbyt solidnych materiałów i zainwestujemy w porządny zestaw garnków.

Przed dokonaniem zakupu musimy mieć na uwadze w szczególności bezpieczeństwo. Jeśli chodzi o materiał, z jakiego wykonane są naczynia Philipiak, opinie ekspertów są jednoznaczne – stal szlachetna to jedno z najbezpieczniejszych tworzyw, z jakiego dobry garnek nie tylko może, lecz nawet powinien być wykonany.

Na co jeszcze zwrócić uwagę, wybierając garnki?

Nie tylko materiał jest istotny, lecz także solidność wykonania. Ważne jest też, aby wybierać wyroby tylko takiego producenta, który jest rekomendowany przez najlepszych – zarówno przez zawodowych kucharzy i międzynarodowych szefów kuchni, jak i niezwiązanych z branżą pasjonatów gotowania. Nie inaczej jest w przypadku naczyń Philipiak – opinie o nich można znaleźć nie tylko na wielu uznanych portalach branżowych, lecz również w prasie i telewizji, ponieważ są to garnki, w których zakochało się wielu. Wśród najpopularniejszych użytkowników znajdują się również takie gwiazdy, jak: Paweł Okrasa, Monika Mrozowska, Karolina Malinowska czy Anna Lewandowska.

W dzisiejszych czasach każdy z nas dąży do zapewnienia sobie oraz swoim najbliższym zdrowych i smacznych posiłków. Nikt nie chce przy tym narażać się na toksyczne działanie garnków wykonanych z podejrzanych materiałów. Z tego prostego powodu warto posłuchać rekomendacji osób bardziej doświadczonych w sztuce kulinarnej i stać się szczęśliwym posiadaczem solidnie wykonanych i porządnych garnków – takich jak naczynia Philipiak. Opinie mówią same za siebie!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE