Każdy może mieć piękne zęby!

Każdy może mieć piękne zęby!

Obecnie każdy może mieć praktycznie idealny uśmiech, bez względu na to, jaki jest stan wyjściowy jego zębów. Nawet jeśli mają one nieładny kształt i kolor, są skrzywione czy w inny sposób nieatrakcyjne, kilka zabiegów i pewien nakład finansowy może w krótkim czasie zamienić je w olśniewający uśmiech godny gwiazdy z Hollywood. Oczywiście koszty takich zabiegów nie są bardzo małe, ale każdy, kto się im poddaje, zgadza się, że warto.

Upiększające zabiegi dla zębów

Wiele osób ubolewa nad stanem swego uzębienia, myśląc, że nie da się z tym nic zrobić, nigdy jednak nie jest to prawda. Czasem wyzwanie to może być trudne albo wymagać większych wydatków, zawsze jednak można wiele zrobić, by poprawić stan swoich zębów, a nawet nadać im idealny wygląd. Umożliwia to mocno rozwinięta współcześnie stomatologia estetyczna, dla której żaden przypadek nie jest zbyt trudny. Na krzywe zęby oczywistą receptą jest aparat ortodontyczny.

Prócz metalowych zamków, które wszyscy kojarzą z mało atrakcyjnym wyglądem, można też wybierać aparaty, które świetnie wyglądają albo których wcale nie widać, w dodatku działają one bardzo szybko i już po kilku miesiącach można cieszyć się z prostego zgryzu. Drugim najpopularniejszym zabiegiem z zakresu stomatologii estetycznej jest wybielanie zębów. Metod jest wiele, każdy może więc mieć, jeśli nie olśniewające śnieżną bielą, to przynajmniej znacznie jaśniejsze zęby.

Do upiększających zabiegów można też doliczyć bardzo ważne licówki. Z ich pomocą można korygować ogromną ilość mankamentów uzębienia – od koloru, poprzez wielkość, aż po kształt. Jest to najprostszy, najszybszy i najbardziej komfortowy dla pacjenta sposób na zafundowanie sobie idealnego uśmiechu. W ramach stomatologii estetycznej można także usuwać diastemy i przerwy między dalszymi zębami poprzez ich poszerzanie, piłować zęby, by nadać im perfekcyjny kształt i pożądaną wysokość, a także szlifować je, sprawiając, że mają idealnie gładką powierzchnię i pięknie lśnią.

A R T Y K U Ł P R O M O C Y J N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE