Jak skutecznie walczyć z dodatkowymi kilogramami po ciąży?

Jak skutecznie walczyć z dodatkowymi kilogramami po ciąży?

Dodatkowe kilogramy trudno zrzucić, ponieważ często nie są następstwem jedynie ciąży, ale i złej diety, genetycznych uwarunkowań, zmian hormonalnych w ciele lub zwiotczenia niektórych partii mięśni.

Nierówna walka

Walka z kilogramami dla wielu matek nie jest wyrównana. Po ciąży zmagają się one z tłuszczem nagromadzonym przez wieloletnie złe nawyki żywieniowe, choroby czy zabiegi wykonane w przeszłości. Tego typu tkanka tłuszczowa jest bardzo odporna na wszelkiego rodzaju zabiegi odchudzające. Niejedna kobieta zmaga się też z przewlekłymi problemami zdrowotnymi, które wpływają na jakość i szybkość odchudzania, uniemożliwiając na przykład wykonywanie zaawansowanych treningów siłowych, które pozwalają uzyskać najlepsze efekty. Takie problemy wprawiają w stan przygnębienia i obniżają poczucie własnej wartości.

Sprzęt do zadań specjalnych

Panie, których nie stać na karnet w siłowni i prywatnego trenera, i które wiedzą, że nie sprawdzą się np. podczas joggingu, nie muszą się martwić. Ćwiczyć można nie tylko w każdym wieku, ale i w dowolnym czasie, na przykład kiedy jesteśmy w domu. Warto wiedzieć, że na rynku nie brakuje przystosowanych do każdego użytkownika przyrządów do ćwiczeń. Do takich produktów należy AB Generator – przyrząd do ćwiczeń mięśni brzucha, który będzie idealny, jeśli chcemy wyrzeźbić w warunkach domowych brzuch, biodra czy pośladki. Przyrząd tego typu sprawdzi się doskonale w sytuacjach, kiedy chcemy spokojnie, we własnym tempie i przede wszystkim bez stresu oraz presji otoczenia zająć się swoją sylwetką.

Gdzie go znaleźć?

AB Generator można kupić w sklepie TVOkazje. Przyrząd ten pozwala bezpiecznie wymodelować sylwetkę, wyrzeźbić mięśnie i spalić tkankę tłuszczową u osób w każdym wieku, nie tylko u kobiet, które borykają się z nadprogramowymi kilogramami po ciąży. To doskonałe urządzenie do ćwiczenia wszystkich mięśni, które posiada kilka poziomów zaawansowania, dzięki czemu intensywność ćwiczeń można dopasować do możliwości użytkownika. AB Generator to najlepszy sposób, aby bez wychodzenia z domu i płacenia dużych pieniędzy za karnet na siłownię zgubić zbędne kilogramy, wymodelować mięśnie i zwiększyć wydolność organizmu podczas wykonywania serii nieobciążających stawów ćwiczeń.

ARTYKUŁ ZEWNĘTRZNY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE

Więcej z tej tematyki:

Stretching: dlaczego należy o nim pamiętać?
Buty Do Biegania: wybieramy męski model
Trening Ramion: zrób to prawidłowo
Efektywny Trening: najważniejsze zasady
Pilates: co warto wiedzieć?
Trener Personalny: na ile to sie opłaca?