Jak powiększyć penisa? Metody na powiększenie penisa

Jak powiększyć penisa? Metody na powiększenie penisa

Kompleks małego penisa dotyczy najczęściej młodego pokolenia. Zatem jak sobie pomóc, kiedy ten problem nas dotyczy?

Rozmiar penisa – czy należy się nim martwić?

Badania wskazują, że większość mężczyzn posiada penisa wystarczających rozmiarów, aby zaspokoić kobietę, więc nie należy się nim martwić. Co tak właściwie oznacza mały penis? Kojarzy się nam to zapewne z jego długością, kiedy mało kto przywiązuje uwagę do jego grubości. To właśnie grubość członka ma największe znaczenie pod względem zaspokojenia kobiety podczas stosunku.

Triki, które powiększą penisa natychmiast

  • zgól okolice miejsc intymnych – przez bujne owłosienie część członka jest zakryta, wygolenie na „zero” sprawi, że Twój członek będzie wyglądał na większego
  • zrzuć zbędne kilogramy – nazbierało Ci się trochę brzuszka? Nie wygląda to zbyt pociągająco, a ponadto Twój członek będzie tracił na rozmiarze
  • trzymaj formę – nabierzesz siły, kondycji oraz poprawi się Twoja sylwetka, co pozwoli Ci nadrobić inne defekty

Tabletki na powiększenie penisa

tabletki

Produkty te zawierają skoncentrowane wyciągi z ziół, witaminy i minerały. Skuteczność jest różna, w zależności od składu danego preparatu i ilości kluczowych substancji w nim zawartych. Zależy Ci na dyskretnym powiększeniu penisa? Nie ma bardziej dyskretnej metody od stosowania tabletek. Przed zakupem możesz zasugerować się rankingiem tabletek na powiększenie penisa.

Chcesz skutecznie powiększyć penisa? Koniecznie przeczytaj artykuł naszego partnera na WiecejMeskosci.pl

Pompki próżniowe i wodne

Jak szybko powiększyć penisa? Wybierz pompkę! Pompka do penisa zadziała poprzez wytworzenie podciśnienia, wskutek czego następuje intensywny napływ krwi do członka. Urządzenia te skutecznie powiększają penisa, a także pomagają w leczeniu impotencji. Z pompkami należy obchodzić się z rozwagą, ponieważ ich nadużywanie może prowadzić do uszkodzenia tkanek penisa. Przy wyborze pompki, warto sprawdzić czy wykorzystuje ona środowisko wodne. Te, które wykorzystują są nie tylko bezpieczniejsze, ale także bardziej skuteczne.

Ekspandery

Ekspandery są bardzo bezpieczne, jednak ich wadą jest to, że dostrzegalne efekty pojawiają się dopiero po kilku miesiącach stosowania. Zalecany czas noszenia to około 4-8 godzin dziennie. Może wydawać się to na pozór dużo, ale trzeba zaznaczyć, że urządzenie to nie jest widoczne pod ubraniem, dzięki czemu można w nim śmiało iść do pracy czy na zakupy. Poza powiększeniem penisa, eskpandery pomagają korygować skrzywienie penisa, co może być dodatkowym atutem.

Jelqing

Jelqing jest jedna z wielu technik rozciągających penisa. W technice tej należy doprowadzić do częściowej erekcji, a następnie przesuwać dłoń od podstawy penisa, aż do żołędzi. Wzrost ciśnienia powoduje napływ krwi oraz nabrzmienie członka. Przypomina to masturbację, jednak w przypadku tego ćwiczenia staramy się nie doprowadzać do całkowitej erekcji, tak aby tkanki swobodnie się rozciągały. Ćwiczenia wykonujemy około 20 minut dziennie 3-4 razy w tygodniu. Nie ma dowodów naukowych stwierdzających na ile skuteczna jest ta metoda, opinie mężczyzn również są sprzeczne, dlatego nie pozostaje nic innego jak sprawdzić to na własnej skórze.

Operacja

operacja-powiekszania

Operacja polega na przeszczepieniu tłuszczu do penisa, pobierając go z innej części ciała. W praktyce metoda ta wykazała, że można powiększyć penisa o 1,5-4cm w jego obwodzie, jednak zostaje obarczona ryzykiem wystąpienia infekcji, zniekształceniem członka, a nawet stała impotencją. Inną techniką jest przecięcie więzadła łączącego penisa z kością łonową i przeprowadzenie przeszczepu skóry u nasady penisa. W ten sposób można osiągnąć około 2cm w długości członka. Dodatkowe centymetry można również zdobyć pozbywając się tkanki tłuszczowej z okolic łonowych, przez co część członka przykryta warstwą tłuszczu zostaje uwidoczniona. W tym celu stosuje się liposukcję, która jest skuteczna o ile pacjent zmieni swój tryb życia i nawyki żywieniowe, w przeciwnym wypadku tkanka tłuszczowa powróci.

A R T Y K U Ł S P O N S O R O W A N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE

Więcej z tej tematyki:

Lekarz Za Granicą: jak znaleźć najlepszego?
Konkurs Wakacyjne Oczyszczanie: koniec zgłoszeń
Perfumy Dla Ciebie: jak dobrać je do osobowości?
Zdrowe Zęby: twoją wizytówką
Minimalizm: jakie daje korzyści?
Wizyta U Dentysty: czy może być przyjemna?