Jak odnaleźć swój styl?

Jak odnaleźć swój styl?

Co jest modne w tym sezonie, a co nie? Jak sprawić, by zakupy były przyjemnością? Wciąż nie podoba Ci się to, co nosisz? W pracy ludzie nie traktują Cię poważnie, a może jesteś na etapie szukania/zmiany pracy, ale propozycje wciąż się nie pojawiają? Spójny wizerunek zarówno w biznesie, jak i życiu osobistym, przekłada się na odbiór Twojej osoby. Co do mnie pasuje? Dlaczego na modelce tak super to wyglądało, a na mnie już niekoniecznie! Przecież wiem, czego chcę i czego poszukuję, dlaczego nie potrafię skompletować kilku stylizacji do pracy i na wieczór? Bo wbrew pozorom to wcale nie jest takie proste. To, co dobrze leży na modelce, niekoniecznie będzie pasowało do nas.

Kilka cennych wskazówek

Żmudne godziny w sklepach i znów wychodzisz z niczym? A wystarczy wiedzieć czym się kierować, jakie kroje, kolory wybierać, by w krótkim czasie skompletować garderobę. W ostatnich latach bardzo popularne stały się porady stylisty połączone z zakupami. Jeszcze kilkanaście lat temu na stylistę mogli pozwolić sobie dobrze sytuowani, obecnie każdy może odnaleźć swój styl z wizażystą. Koszt usługi to od kilkuset złotych, w zależności od tego, na jaką metamorfozę się decydujemy. Spotkanie ze stylistą nie obejmuje wyłącznie wizyty w sklepie i szybkich zakupów, zgodnie z obowiązującymi trendami. Pierwszym krokiem jest spotkanie na kawie bądź przed szafą klienta. Co lubimy, w czym się dobrze czujemy, czego oczekujemy od stroju, co chcemy w sobie zmienić, jaki zawód wykonujemy, gdzie spędzamy czas wolny. Stylista w trakcie zakupów wskaże fasony, które są odpowiednie do figury. Uwydatniają atuty sylwetki, a maskują niedoskonałości. Osobista stylistka wytypuje kolory, w jakich najbardziej nam do twarzy, które podkreślają urodę, karnację oraz charakter. Z pewnością myślisz, że takie zakupy kosztują sporo. Nic bardziej mylnego, to od Ciebie zależy ile chcesz na nie wydać. Stylista dostosowuje się do portfela klienta. Na zakupy możesz przeznaczyć kilkaset złotych i nie musisz kupować wszystkiego w ciągu jednego dnia.

Skorzystaj z pakietu bezpłatnych konsultacji

Brak Ci nadal przekonania, że osobisty stylista wskaże drogę do własnego stylu? Odwiedź Dom Mody Klif bądź wejdź na ich stronę (link tutaj) i skorzystaj z bezpłatnego pakietu indywidualnych konsultacji. Zakres to: makijaż, brafitting, pielęgnacja oraz moda. Dom Mody współpracuje ze znanymi i lubianymi stylistkami, które w branży są od lat. Z propozycjami Karoliny Zawadzkiej można się zapoznać na https://pl.linkedin.com/pub/ula-kami%C5%84ska/51/378/12a/, gdzie znajdziesz więcej informacji o Uli Kamińskiej.

Zakupy będą przyjemnością

Wszystko, co powinno znaleźć się w szafie, dostaniesz jak na dłoni. Dowiesz się w jaki sposób wykorzystać te same ubrania i stworzyć różne stylizacje, do pracy i na wieczór. Jak bawić się dodatkami i jak je wykorzystywać, by kreować wizerunek. Kiedy warto skorzystać z porady osobistej stylistki? Z pewnością takie okazje w życiu, jak ślub, nowa praca, nowa szafa po urodzeniu dziecka czy zmiana miejsca zamieszkania sprzyjają skorzystaniu z porad stylisty. Koniecznie jednak pomyśl o tym, by porozmawiać z wizażystą, gdy poszukujesz swojego stylu, gdy wciąż nie wiesz, w czym dobrze wyglądasz, zakupy są koszmarem, kupujesz jak najszybciej i wychodzisz. Coraz więcej osób korzysta z prywatnej stylistki, zyskując pewność siebie na co dzień. Nie oszukujmy się, im lepiej wyglądamy, tym lepiej się czujemy i tym szybciej osiągamy sukces w życiu zawodowym i osobistym.

Jeśli nie potrafisz się odnaleźć wśród setek ubrań, to zrób pierwszy krok i porozmawiaj o tym z osobą, która zna się na tym lepiej.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE