Hair Touch Up w kolorze ciemnego blondu to gwarancja precyzyjnej i natychmiastowej koloryzacji!

Hair Touch Up w kolorze ciemnego blondu to gwarancja precyzyjnej i natychmiastowej koloryzacji!

Dostępne na rynku spraye koloryzujące pokrywają srebrne kosmyki i gwarantują doskonały efekt długo po koloryzacji. Nie musimy już tracić czasu na długotrwały zabieg, wystarczy odświeżyć włosy u nasady, używając sprayu Hair Touch Up do koloryzacji i po odrostach nie ma ani śladu! Preparat w sprayu to niezawodny sposób na zamaskowanie niedoskonałości i idealny przyjaciel osób żyjących aktywnie i szybko.

Przyczyny siwienia włosów

Siwe włosy to efekt starzenia się melanocytów, komórek odpowiedzialnych za wytwarzanie melaniny (naturalnego barwnika włosów). W wyniku zaburzonej produkcji melaniny włókna włosowe przybierają szarawy, jasny kolor keratyny, podstawowego budulca włosów. Wśród najczęstszych przyczyn siwienia wymienia się:

  • wiek,
  • zmartwienia i długotrwały stres,
  • nadczynność tarczycy,
  • anemię,
  • zaburzenia pracy nadnerczy,
  • cukrzycę,
  • czynniki genetyczne,
  • złą dietę,
  • wyniszczenie organizmu,
  • cukrzyca.

Ciemny blond – dla kogo?

Dobór odpowiedniego odcienia farby to kluczowa kwestia podczas koloryzacji włosów. Blond włosy są w ostatnim czasie bardzo pożądane, z tego też względu tak wiele pań decyduje się na koloryzację. Często farbowaniu musi towarzyszyć zabieg rozjaśniania, co jest konieczne w przypadku ciemniejszych włosów. Chcąc odpowiedzieć sobie na pytanie, czy ciemny odcień blondu będzie nam pasował, warto przyjrzeć się swojej karnacji, oczom i konturowi twarzy. Według opinii stylistów ciemny blond to kolor idealny dla pań z ciemną cerą, o oliwkowej skórze. Blond pasuje właściwie do każdego koloru tęczówki, toteż zarówno brązowe, jak i jasne oczy będą z tym odcieniem idealnie harmonizowały. Zaletą blond włosów jest to, że rozświetlają twarz i łagodzą rysy (także maskują widoczność zmarszczek).

Hair Touch Up ciemny blond

Hair Touch Up w kolorze ciemnego blondu to farba do włosów L’Oreal w sprayu. Spray pozwala na koloryzację włosów w ciemnym odcieniu blondu, a oprócz tego maskuje siwe włosy i odrosty. Dzięki takiej formie koloryzacji nie musimy już tracić cennego czasu na kolejne farbowanie, a jedynie spryskać włosy sprayem u nasady i cieszyć się jego efektem do pierwszego mycia włosów. Spray sprawia, że nasze włosy są delikatnie usztywnione i uniesione, co powoduje, że nasza fryzura wygląda świeżo i atrakcyjnie przez długi czas. Preparat w 100% pokrywa srebrne kosmyki, jest wygodny w aplikacji i, dzięki swoim rozmiarom, zawsze możemy mieć go pod ręką, gdyż zmieści się do nieco większej torebki. Specyfik zapobiega powstaniu gwałtownych przejść tonalnych, nie pozostawia plam i ułatwia modelowanie włosów. Przy produkcji kosmetyku zastosowana została technologia Freeze Dry, która wpływa na szybkie schnięcie preparatu zaaplikowanego na włosy. Hair Touch Up to gwarancja równomiernego, ciemnego blondu na włosach i świeżego wyglądu przez resztę dnia.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE