Styl gwiazd: Ginnifer Goodwin

Natalia Fijał

  Autor:
Opublikowane w Uroda / Styl gwiazd

Styl gwiazd: Ginnifer Goodwin

Poznaj tajniki stylu tej popularnej amerykańskiej aktorki.

Choć Ginnifer Goodwin zdarzyło się zagrać kilka całkiem niezłych ról w pełnometrażowych filmach, prawdziwą popularność zyskała dopiero za sprawą roli Królewny Śnieżki w serialu telewizyjnym pt. „Dawno, dawno temu”. W serialu, który łączy w sobie fantastyczno – dramatyczne wątki, pojawia się wiele pięknych kreacji, w których, co oczywiste, często dane jest też występować Ginnifer Goodwin.

W życiu prywatnym, styl Goodwin także można oceniać bardzo wysoko. Na czerwonym dywanie nie zdarzyło się jej jeszcze zaliczyć ani jednej modowej wpadki. I nie ma się w tej materii czemu dziwić. Na wielkie gale, Ginnifer zakłada bowiem kreacje od najlepszych projektantów. W jej szafie znajdziemy rzeczy od takich domów mody, jak Gucci czy Valentino, a także buty od Christiana Louboutina czy Jimmy’ego Choo.  Również prywatnie, na co dzień, aktorka stawia na klasyczny, sprawdzony look w stylu Audrey Hepburn.

To także wyglądem Audrey mogli inspirować się styliści Ginnifer, którzy w pewnym momencie zdecydowali się na drastyczną zmianę jej wizerunku. Swego czasu, Goodwin zrezygnowała bowiem ze słodkich, długich loków i ścięła włosy na krótko, serwując sobie na głowie, tzw. „pixie cut”. To odważne posunięcie sprawiło, że stała się bardziej charakterystyczną postacią w świecie filmu, a jej wizerunek – z nieco bardziej „grzecznego” przerodził się w klasyczny, choć okraszony nutką zadziorności.  

 


Zobaczcie wybrane przez nas stylizacje Ginnifer Goodwin z czerwonego dywanu.

zdjęcia: depositphotos

 

Tagi (4): , , ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 1.01/5 (40 ocen)

Podobne artykuły

Pytania i odpowiedzi

s
s

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
Styl gwiazd: Ginnifer Goodwin :