Styl gwiazd: Ginnifer Goodwin

Styl gwiazd: Ginnifer Goodwin

Choć Ginnifer Goodwin zdarzyło się zagrać kilka całkiem niezłych ról w pełnometrażowych filmach, prawdziwą popularność zyskała dopiero za sprawą roli Królewny Śnieżki w serialu telewizyjnym pt. „Dawno, dawno temu”. W serialu, który łączy w sobie fantastyczno – dramatyczne wątki, pojawia się wiele pięknych kreacji, w których, co oczywiste, często dane jest też występować Ginnifer Goodwin.

Zainspiruj sie stylem Ginnifer Goodwin

W życiu prywatnym, styl Goodwin także można oceniać bardzo wysoko. Na czerwonym dywanie nie zdarzyło się jej jeszcze zaliczyć ani jednej modowej wpadki. I nie ma się w tej materii czemu dziwić. Na wielkie gale, Ginnifer zakłada bowiem kreacje od najlepszych projektantów. W jej szafie znajdziemy rzeczy od takich domów mody, jak Gucci czy Valentino, a także buty od Christiana Louboutina czy Jimmy’ego Choo. Również prywatnie, na co dzień, aktorka stawia na klasyczny, sprawdzony look w stylu Audrey Hepburn.

To także wyglądem Audrey mogli inspirować się styliści Ginnifer, którzy w pewnym momencie zdecydowali się na drastyczną zmianę jej wizerunku. Swego czasu, Goodwin zrezygnowała bowiem ze słodkich, długich loków i ścięła włosy na krótko, serwując sobie na głowie, tzw. „pixie cut”. To odważne posunięcie sprawiło, że stała się bardziej charakterystyczną postacią w świecie filmu, a jej wizerunek – z nieco bardziej „grzecznego” przerodził się w klasyczny, choć okraszony nutką zadziorności.

Zobaczcie wybrane przez nas stylizacje Ginnifer Goodwin z czerwonego dywanu.

zdjęcia: depositphotos

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE