Zdrowie na raty – Mediraty!

Zdrowie na raty – Mediraty!

Część pacjentów z pewnością rozważa możliwość wykonania badań lub zabiegów medycznych w prywatnych klinikach, jednak sporo z nich rezygnuje z takiej opcji ze względu na wysokie koszty takich usług. Tymczasem, chociaż zdrowia nie da się rozłożyć na raty, to już płatność za opiekę zdrowotną jak najbardziej. Z pierwszym w Polsce systemem płatności ratalnych za usługi medyczne Mediraty możliwe jest sfinansowanie od ręki praktycznie każdego zabiegu czy operacji.

Jak działa system Mediraty?

Tak jak w przypadku większości usług finansowych na rynku, tak również i tutaj najważniejsza będzie zdolność kredytowa. Nie zawsze musi to być jednak zdolność kredytowa samego pacjenta; czasem zobowiązanie finansowe na jego rzecz może podjąć bliska mu osoba, na przykład rodzic dla dziecka lub dorosłe dziecko dla rodziców. Po weryfikacji zdolności kredytowej, trwającej niespełna cztery minuty, co potwierdzają wpisy na forum, przyznane zostaną odpowiednie środki na wykonanie konkretnej usługi medycznej. Wycena kosztów takiej usługi bierze się z przygotowywanych przez placówki partnerskie harmonogramów leczenia. Pacjent może jednak wybrać dowolny gabinet zabiegowy i poprosić o wystawienie faktury proforma. Przekazanie finansowania do placówki może odbyć się jednorazowo przed podjęciem leczenia lub w transzach zgodnych z harmonogramem. W grę wchodzi naprawdę szeroki zakres usług medycznych, od stomatologicznych i ortopedycznych, przez chirurgię estetyczną, ginekologię i urologię, po diagnostykę i genetykę. Zgodnie z opiniami o systemie Mediraty, finansowanie może wynosić 100% lub częściowo zostać pokryte z własnych środków pacjenta. Umowa ratalna,w której określa się termin spłaty, może objąć okres od 6 do nawet 60 miesięcy, w zależności od wysokości udzielonej kwoty.

Jakie usługi finansuje system Mediraty?

System Mediraty jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na rynku na finansowanie usług w komercyjnych placówkach medycznych i weterynaryjnych. Jeszcze przed konsultacją z lekarzem lub weterynarzem można poprosić o wstępna ofertę do weryfikacji. Wszyscy wiemy, jak drogie jest założenie aparatu ortodontycznego albo korony czy implantów, trudno jednak odkładać taki zabieg w nieskończoność. W tym celu właśnie warto wykorzystać mediraty. Opinie specjalistów są jednoznaczne; im szybciej zadziałamy dla naszego zdrowia lub zdrowia naszych bliskim, tym szybciej wzrośnie komfort życia na co dzień. Dotyczy to zwłaszcza zabiegów korekty urody, takich jak plastyka brzucha, liposukcja czy powiększenie piersi. Oprócz wymienionych już Mediraty finansuje zabiegi ortopedyczne i rehabilitacyjne oraz te związane z okulistyką, laryngologią, a nawet leczeniem chorobliwej otyłości. Nie będzie przesadą opinia, że z systemu można otrzymać środki na praktycznie każdy zabieg mający na celu poprawę zdrowia lub samooceny.

Więcej dowiesz się na stronie www.mediraty.pl

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE