Wyróżnij swój telefon z modnymi drewnianym etui od Plantwear

Wyróżnij swój telefon z modnymi drewnianym etui od Plantwear

Sprawdź już dziś najciekawsze wzory i kolory obudów z naturalnego drewna rodzimego i egzotycznego, dostępnych w ofercie, dzięki którym odkryjesz swój telefon na nowo.

Hit 2017 roku wśród gadżetów telefonicznych

Telefony komórkowe już dawno temu przestały pełnić funkcje wyłącznie praktyczne. Choć oczywiście wciąż używamy ich do dzwonienia, wysyłania wiadomości SMS czy korzystania z internetu, coraz częściej są one dla nas jednym z ważniejszych gadżetów. A te, jak choćby moda, wiążą się z występowaniem sezonowych trendów. Po okresie królowania silikonowych obudów, przyszedł czas drewnianych etui na Iphone`a i Samsunga. Dla telefonów obu tych marek stworzyliśmy niepowtarzalną kolekcję case`ów z prawdziwego drewna, które pozwolą Ci wyróżnić swój telefon na tle innych urządzeń. Sprawdź naszą ofertę najmodniejszych etui z drewna i przekonaj się, jak szybko i prosto twój telefon może wyglądać jak nowy.
 

etui2.jpg

Zaskakuj i chroń telefon z wytrzymałym etui z drewna

Nawet najlepiej wyglądające etui na telefon nie spełniałoby swojej roli w 100 %, gdyby nie było w stanie maksymalnie zabezpieczać urządzenia narażonego codziennie na upadki i zarysowania. Dlatego w Plantwear do produkcji naszych obudów wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane gatunki drewna, zarówno te rodzime takie jak klon czy orzech, jak i bardziej egzotyczne, w tym palisander japoński, mango czy padouk. Ich zastosowanie pozwala nam osiągać ciekawy efekt wzorniczy, a jednocześnie zapewnia wysoką ochronę telefonu przed nieestetycznymi uszkodzeniami. Zawdzięczamy ją idealnemu dopasowaniu kształtów etui do telefonów. Same obudowy chronione są dodatkowo przez warstwy wosku i matowego lakieru. To sprawia, że nasze wytrzymałe case`y na telefon są niemalże niezniszczalne. 

etui5.jpg

Bogate wzornictwo etui na telefon

Nasze ręcznie robione etui na telefon wyróżniają się pośród innych nie tylko niezwykle wysoką jakością wykonania i dbałością o najmniejsze detale, ale także mnogością wzorów, w których występują. Zawdzięczamy to unikatowym właściwościom drewna, które różnią się od siebie pod względem kolorów czy ułożenia słojów. Wykorzystując ten fakt, stworzyliśmy kolekcję case`ów pośród których na próżno szukać dwóch identycznych. Między poszczególnymi ich modelami mogą występować pewne rozbieżności, dzięki czemu naszym klientom możemy zaoferować w pełni oryginalne gadżety dla ich telefonów.

By sprostać potrzebom właścicieli smartphonów przygotowaliśmy kilkanaście wariacji stylistycznych etui, w tym z niebanalnymi wzorami etnicznymi, geometrycznymi i minimalistycznymi w kilku opcjach kolorystycznych. Wierzymy, że z łatwością dopasujecie je do swoich upodobań. Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ofertą nietuzinkowych case`ów na stronie internetowej https://plantwear.pl/kategoria/drewniane-etui/

 
A R T Y K U Ł  S P O N S O R O W A N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE