Wyniki konkursu „Zostań gwiazdą na Święta!”

Wyniki konkursu „Zostań gwiazdą na Święta!”

Bardzo dziękujemy wszystkim za przesłane zgłoszenia – jesteśmy naprawdę mile zaskoczeni ich ilością! Po długich i burzliwych obradach oraz ciężkim procesie eliminacji z pomocą autorskiego systemu antyplagiatowego, udało nam się wyłonić zwycięzców.

W tym artykule:

Zwycięzcy konkursu

A oto oni:

I nagrodę – czyli krem Amber na dzień oraz balsam do rąk ArganCELL – otrzymuje Joanna Jarząbek (za zgrabne połączenie poezji z prozą i wiele przydatnych sposobów na ochronę skóry)

II nagrodę – czyli krem Kaviar na dzień oraz mleczko do oczyszczania twarzy Mineral – otrzymuje Dawid Kalużny (za podejście do tematu z odpowiednią dawką humoru i kreatywności)

III nagrodę – czyli balsam do ciała Black Forest Pure – otrzymuje Maja Krysiak (za tekst, który z powodzeniem mógłby znaleźć się w podręcznikach do pielęgnacji skóry)

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Bardzo prosimy o jak najszybsze potwierdzenie podanych w zgłoszeniach adresów (na e-mail: [email protected]) – dzięki temu nagrody dotrą do Was jeszcze przed Świętami.

Dziękujemy raz jeszcze za wzięcie udziału w konkursie, a już niedługo – kolejny! Wypatrujcie więc informacji na naszym portalu i fanpage’u.

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE

Więcej z tej tematyki:

Lipidogram: kiedy go wykonać i jak interpretować?
Weganizm Dla Początkujących: Od czego zacząć
Zabieg Laserem Vectus: na czym polega?
Zapach Dla Mężczyzny: poznaj 5 kultowych męskich perfum
Prawidłowe Ciśnienie Krwi: jak o nie zadbać?