Wyciskarki do soków – zdrowy sposób na urozmaicenie diety

Wyciskarki do soków – zdrowy sposób na urozmaicenie diety

W dzisiejszych czasach coraz większy nacisk kładziemy na zdrowe odżywianie. Większość z nas żyje jednak w ciągłym pośpiechu. Technologia wychodzi nam na przeciw, oferując coraz to nowsze i ciekawsze rozwiązania, które ułatwiają nam zachowanie zdrowego trybu życia. Do takich narzędzi należą wyciskarki soków. Poznaj zalety jednej z nich.

Zalety marki Hurom Polska

Hurom Polska to marka kierująca się filozofią: moc wysokiej jakości płynie z tradycji. Firma prosperuje od 1974 roku i od tego czasu zdążyła osiągnąć pozycję lidera na rynku wyciskarek wolnoobrotowych. Hurom oferuje swoim klientom urządzenia tłoczące warzywa, owoce, orzechy oraz pestki. Finałem tego procesu jest w 100% klarowny, naturalny i smaczny sok. Orzeźwiający napój nie traci przy tym żadnych minerałów ani witamin. Wszystkie wyciskarki Hurom tłoczą bowiem soki metodą „na zimno”. Pozwala ona uzyskać nierozwarstwiający się sok z miękkich oraz twardych warzyw i owoców, bez utraty najcenniejszych składników. Proces przebiega w ekspresowym tempie. Marka Hurom, nie bez przyczyny, w zaledwie 3 lata sprzedała 6 milionów urządzeń, uzyskując tym samym tytuł lidera branży.
 
Opatentowana technologia

Wyciskarki do soków Hurom są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Próżno szukać w nich tanich, łatwo psujących się, chińskich elementów. Wszystkie urządzenia wyposażone zostały w dwa sita. Jedno z nich ma drobne otwory, które pozwalają uzyskać klarowny, rzadki sok. Drugie natomiast przeznaczone jest do produkcji soków gęstych. Ponadto, wyciskarki posiadają opatentowaną technologię działania. Częścią tej technologii są mocny silnik i szczotka zamontowana w środku urządzenia. Podczas tłoczenia owocowo-warzywnej pulpy, szczotka obraca się wraz z tuleją w misie. W jednym czasie misa jest czyszczona, a składniki doskonale zmieszane. Daje to najlepsze rezultaty smakowe. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zatyczka u wylotu lejka, dzięki której zmieszane soki mogą połączyć się bezpośrednio w misie, a ich gęstość jest kontrolowana. Po skończonej pracy urządzenie wystarczy przepłukać pod bieżącą wodą. Brak noży zapewnia mu pełne bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo producent zapewnia aż 10 lat gwarancji. 

A co z fanami deserów?

Poza zdrowymi, naturalnymi sokami z warzyw i owoców, za pomocą wyciskarki, z łatwością przyrządzicie sorbety, lody, smoothie, a nawet mleko orzechowe. Koniecznie zajrzyjcie do inspiracji w załączonym do zestawu przepiśniku.
 

Dlaczego soki z wyciskarki Hurom są tak dobre?

Wyciskarka z łatwością radzi sobie z miękkimi owocami jagodowymi (truskawki, maliny, borówki), jak i z pestkowymi (jabłka, gruszki, śliwki), a nawet z warzywami liściastymi (sałata, szpinak, jarmuż) oraz korzennymi (seler, marchew, burak, pietruszka). Technologia wyciskania na zimno pozwala, by enzymy i składniki odżywcze, trafiły do Twojego organizmu w postaci żywej. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina cieszycie się mocą antyoksydacyjną warzyw i owoców w pełni! Fani mleka roślinnego mogą zachwycać się smakiem migdałów, orzechów brazylijskich i przestać martwić się mozolnym przygotowywanie swojego ulubionego napoju. Od dziś, urządzenie marki Hurom zrobi wszystko za Ciebie – pokroi, posieka, odcedzi. Twoim jedynym zadaniem jest namoczenie orzechów na noc i zmiksowanie ich w wyciskarce z dodatkiem świeżej wody oraz ulubionej przyprawy. Od Ciebie zależy jej wybór – kakao, wanilia, cynamon, a może słodzik?

Nowoczesne rozwiązania

Hurom Polska dba nie tylko o wyjątkowy design, ale przede wszystkim o ergonomikę i wygodę. Najnowsze modele są projektowane w konstrukcji pionowej, dzięki czemu zaoszczędzisz dużo miejsca w swojej kuchni. Takie ułożenie zapewnia również komfort i krótszy czas mycia urządzenia. Nowo zaprojektowany przełącznik pozwala włączyć i wyłączyć maszynę jednym ruchem. Dzięki temu Twoje pociechy mogą samodzielnie, w bezpieczny sposób, przyrządzać zdrowe soki, smoothie, lody i desery. Bardzo duży otwór wsadowy, mierzący szerokość dwunastu centymetrów, pozwala na natychmiastowe podanie dużej ilości owoców oraz warzyw do misy wyciskającej. Przyśpiesza to znacznie cały proces wydobycia soku.
 

Hurom H100

W tym modelu inżynierowie pożegnali się nawet z metalowym sitem. Dzięki temu dostarczamy Ci pełnię przyjemności ze spożywania soku. Nie ma żadnego ryzyka utraty choćby procenta z wartości odżywczej. Mało kto wie, że kontakt owoców lub warzyw z metalem często obniża poziom zawartych w nich witamin i minerałów. Hurom Polska dążąc do doskonałości dba też o wyjątkowy design i wygodę użytkowników. Dostarcza swym klientom maszyny kuchenne w przepięknej barwie czarnej perły oraz platyny. Ponadto, wyciskarkę Hurom H100 można bezpiecznie obsłużyć nawet mokrymi rękami lub w rękawiczkach. Czyszczenie nie wymaga użycia szczotki, wystarczy przepłukać zdemontowane urządzenie pod bieżącą wodą. Demontaż, jak i montaż są dziecinnie łatwe.

Nikogo nie trzeba dłużej uświadamiać, że Hurom Polska to najwyższa jakość i podążanie za nowoczesnymi trendami, w rozsądnej cenie. Zadbaj o zdrowie i urozmaić swoje posiłki. Badania naukowe dowodzą, że spożywanie świeżo wyciskanych soków pozwala skrócić czas potrzebny na trawienie pokarmu nawet do czterech razy.

 

 

A R T Y K U Ł  Z E W N Ę T R Z N Y

 

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE