Wycieczki szkolne, czyli w jakich butach na jednodniowy wyjazd?

Wycieczki szkolne, czyli w jakich butach na jednodniowy wyjazd?

Wiosenne wyjazdy wiążą się z wieloma radościami oraz niepokojami. „Czy ta kurtka nie jest za cienka? Czy te buty na pewno nie przemokną? Przecież pogoda jest taka zmienna…”- brzmi znajomo, prawda? Każdym rodzicem targają takie dylematy, szczególnie wtedy, kiedy pociecha ma spędzić cały dzień na zewnątrz. W co zatem należy zaopatrzyć dziecko, aby nie wróciło z wycieczki chore?

Odpowiednie obuwie to podstawa

Na kilka dni przed wyjazdem obserwuj pogodę, jaka ma być w dniu wycieczki, żeby w razie czego dokupić najważniejsze rzeczy. Szykuje się piękna i słoneczna pogoda? Nie ma sensu męczyć dziecka ciężkimi i nieprzemakalnymi butami, jeśli żaden znak na niebie nie wskazuje na ulewę stulecia. Świetnym rozwiązaniem okażą się tenisówki renomowanej marki Big Star, które są jedną z wygodniejszych propozycji na rynku. Jeśli Twoje dziecko czekają długie godziny marszu, Twoim zadaniem jest zadbanie o to, aby było mu wygodnie. Pogoda nie rozpieszcza? Perspektywa deszczu już nie jest prawdopodobna, lecz pewna? Nie wahaj się i przekonaj swoją pociechę do założenia kaloszy tego dnia. Nie powinno być to zbyt trudne, ponieważ w ostatnim czasie kalosze to absolutny krzyk mody. Ponadto ich nieprzemakające właściwości zapewnią stopie komfort, który jest niezwykle ważny podczas spacerowania.

Kiedy wygoda to za mało

Trudno znaleźć modne i wygodne buty młodzieżowe? Absurd! Sklep ButyRaj.pl jest najlepszym przykładem na to, że wygoda może być modna! Dla Twojego dziecka bardziej od komfortu liczy się estetyka? Nie ma sprawy! Spełnienie obu tych warunków jeszcze nigdy nie było prostsze. Nie możesz przekonać córki do klasycznych tenisówek? Zaproponuj trampki z ozdobnym nadrukiem, których pozazdrości jej niejedna koleżanka podczas wycieczki. Działa? I to jak! Wychowujesz małą elegantkę, która nie chce mieć nic wspólnego ze sportowym stylem? Jej również musisz wyjść naprzeciw! Przecież nie pokona leśnej ścieżki w balerinach! Zaproponuj stylowe półbuty damskie z gwiazdą, których sportowa elegancja skradnie jej serce!

Gotowi do drogi?

Wygodne buty to podstawa każdego wyjścia, szczególnie tego dłuższego w tereny jeszcze nieznane. W co dodatkowo zaopatrzyć pociechę? Na pewno w kurtkę odpowiednią do temperatury i w zależności od pogody czapkę i szalik bądź chusteczkę pod szyję. Nie zapomnij o wspólnym pakowaniu plecaka! W większości przypadków wychowawczyni podaje dokładną listę rzeczy niezbędnych dziecku, więc nie ignoruj jej i sumiennie spakujcie wszystko! Pamiętaj, że czasem warto też zaufać swojej intuicji i dorzucić coś od siebie!
 

A R T Y K U Ł  Z E W N Ę T R Z N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE