Wiosenne trendy w twoim domu – nowa kolekcja home&you

Wiosenne trendy w twoim domu – nowa kolekcja home&you

W ofercie na ten sezon styliści home&you postawili na grę kolorów – od subtelnych, słodkich pasteli, po energetyczne, mocne barwy, jak fiolet, soczysta zieleń czy czerwień. Wiosenną energię możemy wnieść do naszych wnętrz za sprawą kilku dodatków w odważnych kolorach – mocno zielonej narzuty na kanapę i fioletowych poszewek oraz obrusu przypominającego łąkę pełną maków, jak i delikatnych kompozycji z dodatków w pudrowych odcieniach – np. kremowych zasłon, różowego wazonu i patery na owoce oraz błękitnych świec.

Poznaj kolekcję wiosenną home&you

Tradycyjnie w kolekcji home&you znalazły się również serie dodatków z jednakowym motywem dekoracyjnym – naczynia ozdobione wzorem kwiatów (linia Aquarello) lub oliwnych gałązek (linia Oliva), komplety do sypialni – pościele, poszewki i narzuty z motywem serc (Hearts) czy zestawy dodatków w motyle (Eldorado).

W kolekcji nie zabrakło również zaskakujących i oryginalnych projektów, takich jak poszewki na poduszki z podobizną ikon kina Audrey Hepburn czy Marilyn Monroe, zabawne zakładki do książek, czy seria dodatków z motywem roweru (ramki na zdjęcia, komplet pościeli, figurki, zegary).

Wiosenna kolekcja home&you to m.in. dodatki i dekoracje do salonu, naczynia, akcesoria i tekstylia do kuchni oraz jadalni, zestawy do łazienki oraz komplety Najnowsze propozycje dostępne są w salonach i sklepie online – www.home-you.com.

zdjęcia: home&you

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE

Więcej z tej tematyki:

Piwo: jego zastosowanie w domu
Meble Gala: poznaj markę tworzącą piękne wnętrza
Plamy Z Kawy: jak się ich pozbyć?
Zimowe Prace Przydomowe: co przygototwać?
Rachunki Za Media: jak je zmniejszyć?
Magnat Ceramic: trwała farba ceramiczna