Wielkanoc w czterech odsłonach – nowa kolekcja home&you

Wielkanoc w czterech odsłonach – nowa kolekcja home&you

Święta wielkanocne nieodłącznie kojarzą się z wiosenną, radosną i ciepłą atmosferą. Taka też jest najnowsza kolekcja home&you. Najpiękniejsze oblicza Wielkanocy styliści marki zaprezentowali w czterech odsłonach.

Cztery odsłony nowej kolekcji home&you

Linia Green Garden to subtelne połączenie soczystej zieleni i eleganckiej bieli. Odnajdziemy w niej ciekawe modele świeczników, figurek dekoracyjnych oraz naczyń, stylowo zdobione obrusy, stroiki, a także oryginalne akcenty jak np. świece przypominające źdźbła trawy. – Dzięki dodatkom z tej serii możemy stworzyć wiosenne i ożywcze kompozycje. Wystarczy, że wielkanocny stół nakryjemy białym obrusem z kolorowymi haftami, postawimy na nim świeczniki z matowego szkła, białe naczynia, a dla kontrastu dodamy podkładki w odcieniu świeżej zieleni – mówi Hanna Maruta, główna stylistka marki home&you.

Z kolei jeśli chcemy, aby nasz dom na Święta wypełnił się wiosennymi kolorami, malowniczymi dekoracjami i wesołą atmosferą, warto sięgnąć po ozdoby z linii Pink Pearl. – Pastelowe kolory w połączeniu z radosnymi motywami – np. figurkami w kształcie uroczych króliczków lub zajączków czy zawieszką przypominającą pisankę – wniosą do wnętrza pogodny nastrój. Dodatki ozdobią nie tylko wielkanocny stół, możemy je również zawiesić na oknie, udekorować nimi meble oraz półki – radzi stylistka z home&you.

W świątecznej kolekcji nie mogło zabraknąć niezwykle eleganckich i stylowych dekoracji. Linia Silver Day to połączenie klasycznej bieli, srebra oraz fioletu. Połyskujące desenie, śnieżnobiałe obrusy i subtelne dodatki podkreślą uroczysty nastrój Świąt. Seria Silver Day sprawdzi się zwłaszcza w bardzo szykownych wnętrzach.

Inspirowana kolorami natury i wielkanocnymi motywami linia Natural Charm zachwyca subtelnym urokiem. – Za sprawą naturalnych materiałów, stonowanych kolorów – brązu, beżu i żółci oraz sielskiej stylistyki możemy wyczarować świąteczne dekoracje nawiązujące do pięknych wielkanocnych tradycji – podpowiada Hanna Maruta.

Wielkanocna kolekcja home&you dostępna jest już w salonach stacjonarnych i sklepie online: www.home-you.com.

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE