Unikalne miejsce na gastronomicznej mapie Białegostoku

Unikalne miejsce na gastronomicznej mapie Białegostoku

Browar Stary Rynek to unikalne miejsce na gastronomicznej mapie Białegostoku. Nie jest to po prostu browar, nie jest to również zwyczajny pub czy restauracja. Jest to przestrzeń, w której miłość do piwa łączy tych, którzy je warzą z tymi, którzy się nim rozkoszują. Browar Stary Rynek jest browarem nie tylko z nazwy. To prawdziwa, nowoczesna warzelnia piwa zlokalizowana w centrum stolicy Podlasia. Każde piwo tam podawane powstaje na miejscu.

Unikalny Browar w Białymstoku

Piwowarzy z Browaru Stary Rynek postawili sobie za cel, aby łączyć nowoczesność z tradycją. Przyglądają się historycznym przepisom i interpretują je na swój sposób, dzięki czemu powstają unikalne trunki, jakich skosztować można tylko tu. Ich oferta stała to selekcja doskonałych piw, z pewnością każdy znajdzie tu coś, co będzie trafiać w jego gusta.

Piwo Royal Green jest prawdziwym piwem z Podlaską duszą. Swój niezwykły smak zawdzięcza zawartości aromatycznej trawy żubrowej i doborze najwyższej jakości składników.

Milk Stout to, jak można się domyślać, słodsza, łagodniejsza wersja klasycznego Stouta. Charakterystyczne czekoladowe, kawowe i palone nuty w tym wydaniu zostały złagodzone dodatkiem kremowego mleka, co zapewnia aksamitny smak trunku.

Pils to rodzaj piwa Pilzneńskiego. To doskonałe połączenie ziołowego chmielu z jęczmienną słodowością. Wyjątkowe słodko-goryczkowe nuty to istota tego napoju. Wypróbuj jak smakuje jego wersja z Browaru Stary Rynek.

Piwo Pszeniczne to klasyczny wybór i nie mogło go zabraknąć w Browarze Stary Rynek. To owocowe nuty lekko przełamane pikantnymi goździkami. Delikatnie słodkie i słodowe, zapewnia jednak przyjemny, wytrawny finisz.

Marcowe to stosunkowo nowy smak, wywodzi się z ojczyzny piwa – Niemczech. Suszony w gorącej temperaturze słód wnosi wyraźne, słodkie nuty, a sam napój zachwyca głębokim, bursztynowym kolorem.
Nie mogło zabraknąć również pewnej wersji American IPA. To chmiel z północnej, słonecznej Kalifornii nadaje temu piwu wyjątkowy smak. Uwodzi cytrusowością i mocną goryczką. Przyjdź do Browaru Stary Rynek i pozwól sobie na moment orzeźwienia.

To naturalnie jedynie część oferty, bo piwowarzy z Browaru Stary Rynek nie pozwalają sobie na chwilę odpoczynku. Oprócz stałego menu, dostępne jest wyjątkowe menu sezonowe – to dlatego warto tu wracać, aby odkrywać kolejne nowości.

Znajdziesz tu również doskonały pomysł na prezent! Butelkowe wersje dostępnych w lokalu piw możesz zakupić sobie i bliskim, by móc rozkoszować się ulubionym również w domowym zaciszu.
Browar Stary Rynek to miejsce, które po prostu trzeba odwiedzić!

ARTYKUŁ ZEWNĘTRZNY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *