Trening czy przyrządzanie zdrowych posiłków – jak wygrać z brakiem czasu?

Trening czy przyrządzanie zdrowych posiłków – jak wygrać z brakiem czasu?

Winą za to obarczamy tempo, w jakim żyjemy. Połączenie wszystkich aspektów naszego życia: intensywnej pracy zawodowej, rodziny, dbania o zdrowe odżywianie, aktywności fizycznej oraz rozsądny odpoczynek może przyprawić o zawrót głowy. Kiedy znaleźć na to wszystko czas, gdy doba ma tylko 24 godziny? Najczęściej próbujemy wcisnąć wszystkie aktywności w nasz grafik i ponosimy porażkę. A może by tak spróbować sobie jakoś to ułatwić i skorzystać z pomocy, dzięki której zyskamy czas na czynności, które musimy wykonać samodzielnie?

Doskonałym przykładem jest zdrowa dieta. Często stajemy przed dylematem, czy zająć się czasochłonnym przygotowaniem zdrowych posiłków, czy wykorzystać ten czas na trening, który przybliży nas o krok do osiągnięcia celów dietetycznych. I to ważne, i to istotne. Na treningu nikt nas zastąpić nie może, ale w przygotowaniu zdrowych posiłków możemy liczyć na fachową pomoc. Jest nią profesjonalny catering dietetyczny oferowany przez  http://www.lightbox.pl/.

Dieta wprost z pudełka

Dieta pudełkowa z roku na rok zyskuje zwolenników zarówno wśród sportowców, gwiazd ekranu, jak i osób prywatnych, które albo nie chcą, albo nie lubią, albo zwyczajnie nie mają czasu na komponowanie zdrowych posiłków, zakupy i długie godziny spędzane w kuchni. Dzięki temu rozwiązaniu każdy może odżywiać się w zbilansowany sposób, zgodny z tym, co chce osiągnąć dzięki diecie i regularnej aktywności fizycznej. Ponadto Lightbox oferuje możliwość dopasowania diety do naszych indywidualnych preferencji żywieniowych, alergii pokarmowych czy ograniczeń, jakie narzuca nam nasz organizm. Zaoszczędzone w ten sposób godziny można z powodzeniem wykorzystać na inne aktywności, jak np. regularny trening zgodny z naszymi celami i upodobaniami.

Dieta z dowozem idealnie sprofilowana

Lightbox proponuje swoim klientom do wyboru kilka rodzajów diet, wśród których znajdziemy np. optimum, no fish, slim optimum, vege, lactose free, gluten & lactose free. Ponadto każda z diet występuje w kilku wersjach kalorycznych, dzięki czemu możemy wybrać tę opcję, która najlepiej wpisze się w nasze cele dietetyczne. Jeśli zaś mamy problem z określeniem, który wariant diety będzie dla nas najbardziej odpowiedni, to możemy zasięgnąć porady dietetyka współpracującego z firmą cateringową Lightbox. Z jego pomocą dokładnie określimy, co jest naszym celem i która opcja kaloryczna pomoże nam go osiągnąć.
 

 

Zalety cateringu dietetycznego

 • Maksymalna wygoda
  Zamawiasz posiłki, gdzie Ci wygodnie — do szkoły, do pracy czy do domu.
 • Oszczędność czasu.
  Możesz zapomnieć o godzinach spędzonych na wyszukiwaniu przepisów, sprawdzaniu tabeli kalorycznych, zakupach i gotowaniu.
 • Jesz smacznie i zdrowo
  Produkty używane do przygotowania potraw przez firmę Lightbox cechuje świeżość oraz najwyższa jakość pochodząca od sprawdzonych dostawców. Dzięki czemu posiłki są pyszne. Menu jest przygotowywane przez dietetyka, co sprawia, że dania są idealnie zbilansowane pod względem składników odżywczych, witamin i minerałów.
 • Dieta zgodna z założonymi celami
  Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, czy budowa masy mięśniowej w ofercie Lightbox znajdziesz dietę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Jak widać, oferta cateringu dietetycznego Warszawa, pozwala odżywiać się zdrowo, smacznie oraz racjonalnie, a jednocześnie pozostawia nam mnóstwo czasu na inne aktywności. To rozwiązanie idealne na zabiegane czasy, w jakich żyjemy. Zdecydowanie warto je wypróbować.

 
A R T Y K U Ł  Z E W N Ę T R Z N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE

Więcej z tej tematyki:

Powiększone Węzły Chłonne: Czy są niebezpieczne?
Smartwatch: poznaj hybrydowy model Skagen Connected
Ból Emocjonalny: jak sobie pomóc?
Najlepsza Kawa: aromatyczna, doskonała, włoska
Języki Obce: dlaczego warto się ich uczyć?
Parzenie Herbaty: rytuał, który warto kultywować