TOP 5 grillów ogrodowych

TOP 5 grillów ogrodowych

Czym jest profesjonalny grill ogrodowy – gazowy lub węglowy? W tym artykule opisujemy najlepsze grille ogrodowe i przedstawimy czołówkę, która rządzi rynkiem. Nie bierzemy zakładników. Zależy nam na pokazaniu topowych modeli grilli do ogrodu.

Najlepsze grille ogrodowe

Bez zbędnych wstępów – przechodzimy do zademonstrowania tego, czym jest doskonały grill ogrodowy na przykładach najlepszych typów tych urządzeń, z którymi inne nie mogą się równać. Ponieważ obecnie wyznacznikiem jakości i perfekcji jest firma Landmann, skupimy się wyłącznie na produktach tej marki.

Grill węglowy LANDMANN Big

Gustowny i elegancki, duży grill węglowy, który swoją konstrukcją przypomina olbrzymi kocioł na kółkach. Model ten jest przenośny i mobilny, ale lepiej sprawdzi się w ogrodach i rezydencjach jako główny grill stacjonarny. Wokół tego przedmiotu odbywa się życie towarzyskie.
Ten grill ogrodowy jest wyposażony dodatkowo w bardzo praktyczne półki. W pieczeniu pomaga nam specjalna pokrywa i dokładny termometr, dzięki czemu możemy nasze posiłki dopieszczać i dopracowywać. Ceramiczna obudowa sprawia, że środowisko wewnątrz grilla jest dokładnie odseparowane od środowiska zewnętrznego. To także bardzo ekonomiczny grill. Naprawdę wyższa półka wśród sprzętu tego rodzaju.

Grill gazowy LANDMANN Avalon

To grill gazowy, jeden z najlepszych na rynku. Zwraca uwagę już swoim wyglądem, który jest bardzo nowoczesny. Duża moc grzewcza i aż cztery palniki. Wykonanie nie pozostawia nic do życzenia. Ten model sprawdzi się zarówno wśród kucharzy z doświadczeniem, jak również – ze względu na prostotę obsługi – także u początkujących miłośników grillowania. Użyto znakomitych materiałów, w tym stali nierdzewnej. Avalon to grill gazowy na długie lata.
Dzięki niemu możemy podawać posiłki nawet dla dużych grup ludzkich. Zastosowano najnowsze technologie. Pomimo swojej wielkości jest bardzo mobilny. W sam raz jako grill ogrodowy dla szanujących się rezydencji.

Grill węglowy LANDMANN 31401

Absolutna klasyka wśród grilli ogrodowych węglowych. Piękna konstrukcja i doskonałe wykończenie. Wysokość grilla może być w dowolny sposób regulowana. Solidna pokrywa zapewnia bezpieczeństwo i łatwość w przygotowywaniu dań. Tarasy, działki i ogrody – to miejsca, w których z tego znakomitego sprzętu zrobimy najlepszy użytek. Komora do grillowania osiąga tu duże rozmiary, więc jednocześnie możemy piec dla nawet tuzina osób.

Grill gazowy LANDMANN 12752

Niewiarygodnie wręcz wyszukany i rozbudowany grill gazowy do ogrodu, który praktycznie zastępuje całą kuchnię polową. Tak, ten model to cała kuchnia, i to nie tylko w miniaturze. Model jest typowo stacjonarny (możemy ustawić ten grill np. pod parasolami). Sześć doskonałych palników, szuflady i półki jak w prawdziwym zestawie kuchennym, bardzo duża moc grzania. Propozycja spełniająca wymagania najbardziej wymagających.

Grill ogrodowy LANDMANN 0453M Michał

Na koniec grill betonowy węglowy do ogrodu Michał. Nie możemy tu mówić o mobilności, ale jako miejsce wyznaczone na stałe na naszej posiadłości – ten grill sprawdza się znakomicie. Właściwie jest to regularnych rozmiarów kominek z rusztem, który stawiamy w dowolnym miejscu naszej działki.

Grille ogrodowe na każdą okazję

Gdy zaczynamy sezon na grillowanie – aż ślinka cieknie. Przedstawiliśmy najlepsze modele grilli ogrodowych dostępne na naszym rynku. Proszę pomyśleć jak wielką wartość mogą one wnieść do Państwa działek i ogrodów. Miłego grillowania!

ARTYKUŁ ZEWNĘTRZNY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE