Styl gwiazd: Zac Efron

Styl gwiazd: Zac Efron

Zac Efron to jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów młodego pokolenia. I choć epizody w filmach i serialach grywał już od najmłodszych lat, to prawdziwą popularność przyniosła mu dopiero rola uroczego Troy’a Boltona w serii disney’owskich produkcji dla młodzieży, w której zagrał jako nastolatek. Po zakończeniu zdjęć do serii, aktor postanowił zerwać z wizerunkiem grzecznego chłopca i zaczął grać w poważniejszych produkcjach.

Ikona mody

Dziś Efron jest jedną z najpopularniejszych gwiazd Ameryki, do której wzdychają tysiące fanek z całego świata. Wszystko przez umiejętności aktorskie, urodę i dobre wyczucie stylu. Efron nie pozwala sobie bowiem na modowe wpadki, dzięki czemu zawsze wygląda perfekcyjnie. Ostatnio w wywiadzie Zac wyznał też, że chciałby zacząć projektować. W rozmowie z amerykańskim „InStyle” przyznał, że pasjonuje go design, na dowód przedstawiając redaktorowi własnoręcznie zaprojektowany tatuaż. – Sądzę, że zabawnie byłoby też przygotować coś, co sam bym założył – dodał aktor.

Jeśli kolekcja Zaca będzie utrzymana w jego własnym stylu, który prezentuje i na co dzień, i od święta – na czerwonym dywanie, to my czekamy na nią z niecierpliwością.

Zobacz nasze ulubione stylizacje Zaca Efrona z czerwonego dywanu


zdjęcia: depositphotos

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE

Więcej z tej tematyki:

Miranda Kerr: zainspiruj się jej stylem
Styl Casual: zainspiruj się!
Nicole Kidman: zainspiruj się stylem ikony kina
Emma Stone: poznaj jej styl!
Styl Dianny Agron: sprawdź to!
Styl Taylor Swift: sprawdź to!