Styl gwiazd: Sienna Miller

Styl gwiazd: Sienna Miller

Sienna Miller, choć na świat przyszła w Stanach Zjednoczonych, niemal od razu po urodzeniu zamieszkała wraz z rodziną w Wielkiej Brytanii. Być może to właśnie tłumaczy jej niejednorodny styl – z jednej bowiem strony – nazywana „angielską różą” aktorka, świetnie czuje się w eleganckich i stylowych kreacjach od najlepszych światowych projektantów, a z drugiej, uwielbia buszować po sklepach z odzieżą „z drugiej ręki”, w poszukiwaniu interesujących i nietuzinkowych ubrań, których „odkopywanie”, jak sama przyznaje w wywiadach, po prostu ją relaksuje.

W tym artykule:

Styl Sienny Miller

Dziennikarze modowi okrzyknęli Siennę „it girl” już w 2005 roku. Niedługo później, aktorka rozpoczęła współpracę ze swoją siostrą, z którą wspólnie stworzyły markę ubraniową Twenty8Twelve. Kilka lat później, w 2009 roku, ich pierwsza kolekcja zadebiutowała podczas Londyńskiego Tygodnia Mody i od razu stała się sukcesem, a londyńscy trendsetterzy przyznali Siennie tytuł ikony mody.

W swojej szafie Miller ma kreacje od takich projektantów, jak m.in. Chanel, Chloe i Matthew Williamson. Wybiera je na większe wyjścia i gale. Na co dzień stawia bowiem na wygodę i nonszalancki look, zwłaszcza, że od niedawna na „garderobiane sprawy” Sienna poświęca o wiele mniej czasu – w ubiegłym roku została bowiem mamą ślicznej dziewczynki – Marlowe Ottoline Layng i to właśnie ta rola pochłania ją ostatnio bez reszty.

Zobacz wybrane przez nas stylizacje Sienny Miller.

zdjęcia: shutterstock, zimbio, depositphotos

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE