Styl gwiazd: Selena Gomez

Styl gwiazd: Selena Gomez

Selena Gomez to jedna z tych celebrytek, która karierę zaczynała, jako słodka gwiazdka Disney’a. Jej stylizacje miały wtedy uosabiać to, co każda młoda dziewczyna chciałaby mieć na sobie. Z biegiem lat, Selena zaczęła wybierać jednak nieco bardziej „dorosłe” kreacje. Ostatnio, wraz ze zmianami w życiu prywatnym i zawodowym – po zakończeniu burzliwego związku z idolem nastolatek Justinem Bieberem i zmianie wytwórni płytowej, Selena postanowiła zmienić także swój wizerunek.

Poznaj styl Seleny Gomez

W odróżnieniu do reszty celebrytek, zamiast schudnąć, nieco przytyła, dzięki czemu jej kształty stały się bardziej seksowne. I choć Gomez należy do tych gwiazd, które nie mają idealnej sylwetki (wiele osób zarzuca jej infantylny wygląd i kompletny brak talii), to jej ubrania zawsze dopasowane są w ten sposób, aby niedostatki jej ciała tuszować, a podkreślać jego atuty (jak chociażby zgrabne nogi). Jak ona to robi?

Selena, przy doborze swojej garderoby, wyznaje kilka podstawowych zasad. Po pierwsze, nie jest „ofiarą mody”. Ubrania dobiera nie według tego, co jest aktualnym modowym „it”, ale według tego, w czym ona czuje się i wygląda najlepiej. Po drugie, Selena stawia na kobiecość. Jej nieco dziecięca uroda wymaga tego, aby celebrytka strojem podkreślała kobiece aspekty swojego wyglądu, z czego świetnie zdaje sobie sprawę, często wybierając sukienki o różnych krojach. Selena często stawia też na obcisłe, nonszalancko przecierane jeansy, do których obowiązkowo dobiera seksowne szpilki. Gomez lubuje się także w zwiewnych bluzkach oraz wszelakich odmianach niezmiernie modnego w nadchodzącym sezonie stylu boho.

Na czerwonym dywanie Selenie chyba jeszcze nie udało się zaliczyć większej modowej wpadki. „Na ściankach” gwiazdka zawsze wygląda dobrze i choć jej stylizacje nie wszystkim muszą się podobać, oddać jej należy, że za każdym razem, dobrane są co najmniej „poprawnie”, bez rażących błędów.

Zobaczcie, jak na czerwonym dywanie prezentuje się Selena.


zdjęcia: depositphotos

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE