Styl gwiazd: Sandra Bullock

Styl gwiazd: Sandra Bullock

Aktorka i producentka, w dzieciństwie początkująca baletnica i śpiewaczka, zwyciężczyni Oskara, uznana za jedną z najpiękniejszych kobiet i najlepiej zarabiających artystek świata. Pomimo olbrzymiego sukcesu, rzadko kiedy natrafimy na plotki o jej kolejnych romansach czy towarzyskich wpadkach. Dzięki dystansowi do świata showbiznesu i olbrzymiemu poczuciu humoru, Sandra Bullock jest jedną z najbardziej uwielbianych aktorek na całym świecie.

W tym artykule:

Styl Sandry Bullock

Swoją przygodę ze sceną rozpoczęła już w dzieciństwie, uczestnicząc w przedstawieniach operowych jej matki, Helgi Mathildy Meyer (nauczycielki śpiewu i śpiewaczki operowej). Pierwszy przełom w jej aktorskiej karierze nastąpił w 1989 roku (Bullock miała wtedy 25 lat), kiedy to zaoferowano jej rolę w filmie telewizyjnym Bionic Showdown: The Six Million Dollar Man and the Bionic Woman. Ale dopiero występ u boku Keanu Reevesa w 1994 roku w filmie akcji Speed: niebezpieczna prędkość przyniósł jej prawdziwe rozpoznanie w świecie filmu. Od tej pory już niemal w każdym roku występowała przynajmniej w jednej kasowej produkcji, odnoszącej mniejszy lub większy sukces. Choć część osób kojarzy ją przede wszystkim z komediami (Miss Agent i Miss Agent 2, Gorący towar) i komediami romantycznymi (Ja cię kocham, a ty śpisz, Totalna magia, Podróż przedślubna, Dwa tygodnie na miłość, Narzeczony mimo woli), równie często pojawia się w dramatach czy thrillerach (System, Czas zabijania, 28 dni, Miasto gniewu, Wielki Mike. The Blind Side – za ten film otrzymała Oskara, Grawitacja), pokazując, jak wszechstronną jest aktorką.

Oprócz niezaprzeczalnego talentu aktorskiego i ujmującego charakteru, Sandra posiada coś jeszcze – perfekcyjne wyczucie stylu. Wizerunek dziewczyny z sąsiedztwa zupełnie nie przeszkadza jej w olśniewaniu kolejnymi kreacjami, czy to na czerwonym dywanie, czy na mniej oficjalnych imprezach. Poniżej prezentujemy wybrane stylizacje Sandry na przestrzeni ponad dziesięciu lat.

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE