Styl gwiazd: Olivia Wilde

Styl gwiazd: Olivia Wilde

Większość z nas prawdopodobnie kojarzy serial Doktor House, który na całym świecie cieszy się ogromną popularnością. Poza ośmioma sezonami wyśmienitych odcinków, zawdzięczamy mu również odkrycie perły, jaką jest Olivia Wilde. To jej stylowi – i, nie oszukujmy się, także wyjątkowej urodzie – przyglądamy się dzisiaj.

W tym artykule:

Jaki styl ma Olivia Wilde?

Jednym z wielu prezentów od natury (oraz genów), jakie dostała Olivia, i który świetnie udaje jej się podtrzymywać, jest jej wyrównana cera. Dzięki niej, nawet najdelikatniejszy makijaż daje efekt, jaki niejednej kobiecie trudno jest otrzymać po długiej i kosztownej pracy. Odrobina rozświetlającego pudru i subtelne podkreślenie oczu wystarczają, by aktorka błyszczała na czerwonym dywanie – jest czego zazdrościć!

Olivia jednak nie popada w monotonię i naturalny look przeplata z wieloma sposobami mocniejszego zaznaczania oczu. Sięga więc po smoky eye, kolorowe cienie i najróżniejsze wariacje czarnej kreski, tym samym pokazując, że jest wiele możliwości na eksponowanie swojej urody.

Mówiąc o różnorodności, należy również koniecznie wspomnieć o eksperymentach Olivii z fryzurą, których najwyraźniej w ogóle się nie boi. Zmiany koloru, różne długości, powroty do grzywki, prostowanie, podkręcanie – to wszystko sprawia, że oglądanie aktorki nigdy się nie nudzi.

Na potwierdzenie tych słów – zapraszamy do poniższej galerii, w której znalazł się jedynie niewielki wycinek naszych ulubionych stylizacji gwiazdy.

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE