Styl gwiazd: Michelle Williams

Styl gwiazd: Michelle Williams

Mało kto wie, że Michelle Williams pierwsze kroki w filmie stawiała już jako mała dziewczynka w jednym z odcinków popularnego na całym świecie serialu „Słoneczny patrol”. Za jej prawdziwy debiut uznaje się natomiast rolę Jen Lindley w kultowym serialu dla młodzieży z lat 90 – „Jezioro marzeń”. W tamtym czasie, jej styl był typowy dla ówczesnej „szalonej” i beztroskiej epoki – młoda Michelle zawsze miała „modową smykałkę”, jednak miano prawdziwej ikony zyskała dużo później.

Jaki styl Michelle Williams?

Już jako dorosła osoba, Williams dała się poznać szerokiej publiczności w dużo poważniejszych rolach. Jako kompulsywna Cindy Heller w niezależnym dramacie psychologicznym „Blue Valentine” pokazała szeroki wachlarz umiejętności aktorskich. Widzów urzekła także m.in. jako odtwórczyni roli legendy kina – Marilyn Monroe, w obrazie „Mój tydzień z Marilyn”. Sukces zawodowy pociągnął za sobą zmianę stylu aktorki. Williams ścięła włosy na krótko i postawiła na pełną ujmującej prostoty elegancję. Dziś, jej kreacjami zachwycają się styliści na całym świecie, a ona sama jest uznawana niemalże za modową „markę”.

Sekrety jej nienagannego wyglądu? Po pierwsze, ślepo nie gonić za modą – Michelle zawsze wybiera to, co podkreśla jej atuty i w czym czuje się komfortowo. Po drugie – wybierać ponadczasową klasykę, na której nie można się zawieść. Aktorka unika też ekstrawagancji i niezmiennie wybiera proste, ale szykowne stroje.

Poniżej prezentujemy Wam wybrane przez nas stylizacje Michelle Williams.

zdjecia: depositphotos, shutterstock

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE