Styl gwiazd: Meryl Streep

Styl gwiazd: Meryl Streep

Rekordzistka w dziedzinie ilości nominacji do Oskarów i Złotych Globów (do Oskarów nominowana była 17 razy, do Globów – 27). W Hollywood śmieją się, że należy stworzyć nową kategorię nagród obok najlepszych aktorów – kategorię „Meryl Streep”. Niejednokrotnie udowodniła, że na grze aktorskiej jej talenty się nie kończą. Śpiewa, z łatwością przyjmuje nowe akcenty, do filmu „Koncert na 50 serc” w osiem tygodni nauczyła się gry na skrzypcach.

Styl Meryl Streep

Meryl Streep od trzydziestu lat nie znika z wielkiego ekranu, a od trzydziestu pięciu jest w związku małżeńskim z tym samym mężczyzną (co w Hollywood graniczy niemal z cudem) – Donem Gummerem, z którym ma czworo dzieci: syna i trzy córki (najmłodsza ma 22 lata). Choć trudno w to uwierzyć, w ostatnich latach jej kariera nabrała jeszcze większego tempa. Jak ona to robi? Możemy tylko się zastanawiać i podziwiać.

Przy okazji kręcenia filmu „Diabeł ubiera się u Prady”, w którym grała redaktor naczelną prestiżowego magazynu modowego, padało wiele pytań o jej osobisty stosunek do mody i trendów. Meryl Streep szczerze przyznała, że nigdy nie mogłaby tak bardzo przejmować się modą, jak grana przez nią Miranda Priestly. Obce jest jej obsesyjne podążanie za obecnymi trendami czy desperacka próba oszukania czasu. Mimo to – a może właśnie dzięki temu – wybory aktorki co do jej kreacji na czerwonym dywanie nie mogłyby być lepsze. Od lat zachwyca rewelacyjnym stylem i wiele osób zgadza się co do tego, że z wiekiem wygląda coraz bardziej olśniewająco.

Mała rada od samej gwiazdy? „Nie marnuj tyle czasu na zamartwianie się swoją skórą czy wagą. Skup się na tym, co robisz, czym w jakiś sposób dotykasz świat.” I jeszcze jedno: „Musisz nauczyć się godzić z upływającymi latami. Życie jest cenne i jeśli straciłeś wiele osób zaczynasz zdawać sobie sprawę z tego, że każdy dzień jest darem”.

Poniżej przyglądamy się stylowi Meryl Streep w ostatnich latach:

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE