Styl gwiazd: Kate Winslet

Styl gwiazd: Kate Winslet

Kate Winslet to jedna z tych gwiazd, która, pomimo wielu lat spędzonych wokół hollywoodzkiego blichtru, pozostała sobą. Prywatnie mama dwójki dzieci, obecnie spodziewa się trzeciego. Przed kamerą, prawdziwa gwiazda. Właścicielka Oscara przyznanego jej za pierwszoplanową rolę w filmie „Lektor” i zdobywczyni niezliczonej ilości nominacji do tej i innych nagród światowego kina.

W tym artykule:

Styl Kate Winslet

Na uznanie zdecydowanie zasługuje też styl gwiazdy. Dlaczego? Przeszedł on prawdziwą rewolucję. Dzisiejsza diwa czerwonego dywanu w niczym nie przypomina dawnej, nieprzykładającej zbyt dużej uwagi do swojej garderoby Kate. Niegdyś Winslet ciągle zmagała się też z nadprogramowymi kilogramami, które często próbowała schować pod źle dobranym do jej figury ubraniem.

Dziś Kate dokładnie wie, jak o siebie dbać, a swoich kobiecych kształtów nie ukrywa, ale pięknie je eksponuje. I bardzo dobrze! My uważamy ją za jedną ze sławnych ambasadorek kobiecości – tej wolnej od zgubnego wpływu, promujących niezdrową chudość, projektantów. Swoim stylem i postawą życiową Winslet udowadnia bowiem, że można wyglądać pięknie, szykownie i z klasą, zachowując przy tym pełne i seksowne kształty. Zresztą, zobaczcie sami!

Poniżej prezentujemy nasze ulubione stylizacje Kate z czerwonego dywanu:

zdjęcia: shutterstock, depositphotos

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE