Styl gwiazd: Jennifer Morrison

Styl gwiazd: Jennifer Morrison

Jennifer Morrison to amerykańska aktorka, która szerszej publiczności jest znana głównie z ról w serialach. W naszym kraju najpopularniejsze produkcje telewizyjne z jej udziałem, to bijący swego czasu rekordy popularności serial „Doktor House” oraz nie tak znany, ale za to oglądany z sympatią zagorzałych i żywo zaangażowanych w losy jego bohaterów fanów, serial „Dawno, dawno temu”.

Styl Jennifer – czyli jaki?

Oprócz tego, że Jennifer słynie ze swoich świetnych ról, to jest także modelowym przykładem tego, jak korzystnie może na kobietę wpływać zmiana wizerunku. Morrison lubi bowiem eksperymentować ze swoim wyglądem i można śmiało stwierdzić, że przez lata zmieniła się nie do poznania. Jeśli chodzi o kolory włosów, aktorka wypróbowała już na swojej głowie zarówno ciemne, jak i rude, ostatecznie, postawiła jednak na platynowy blond, w którym wygląda zjawiskowo. Swego czasu, Morrison była także fanką grzywek w różnym wydaniu, jednak obecnie postanowiła nie przykrywać kosmykami swojej nieskazitelnej cery.

W odróżnieniu od roli Emmy, w którą wciela się obecnie na ekranie, prywatnie Morrison stroni raczej od „męskich” i „silnych” stylizacji, wybierając raczej kobiecie i subtelne stroje. Na wielkie gale obowiązkowo wybiera zjawiskowe sukienki od najlepszych projektantów, a od zwiewnych stylizacji okraszonych sporą ilością dodatków, nie stroni też na co dzień. Kobiecymi lub nawet niekiedy wręcz dziewczęcymi stylizacjami, Morrison tuszuje nieco chłopięcą budowę. Jej niezaprzeczalnym atutem są natomiast długie nogi, które chętnie, ku uciesze fanów, a zwłaszcza tej męskiej części, eksponuje.

Zobacz wybrane przez nas stylizacje Jennifer Morrison z czerwonego dywanu.

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE