Styl gwiazd: Emma Watson

Styl gwiazd: Emma Watson

Zadebiutowała jako mała dziewczynka rolą Hermiony Granger – najlepszej przyjaciółki Harry’ego Pottera w serii filmów o przygodach tego młodego czarodzieja. Dziś jest zapracowaną 23-latką, która studiuje, gra w kilku filmach rocznie i jest twarzą stylowych marek (np. Burberry).

Jaki styl ma Emma Watson?

Na wykreowanie znamiennego stylu Emmy z całą pewnością miała wpływ jej historia. Choć w dzieciństwie mieszkała w Anglii, urodziła się w Paryżu. Jej rodzice (para wykładowców akademickich) nigdy nie mieli telewizora, a w domu panował kult czytania książek. Mała Emma nie miała styczności z medialnymi idolami i modą, a swoich garderobianych wyborów dokonywała kierując się klasyką.

Dzisiejszy styl Emmy można opisać jako elegancki i kobiecy z nutką seksapilu. Kreacje Watson świetnie podkreślają jej główny atut – długie nogi i pasują do jej młodego wieku. Emma niemal zawsze stawia na pełen wdzięku look połączony z arystokratycznym zachowaniem, jednak, jak sama podkreśla, jej styl, zupełnie jak ona sama, wciąż ewoluuje i kto wie, czym zaskoczy nas w przyszłości.

Zobacz nasze ulubione stylizacje Emmy Watson z czerwonego dywanu.

zdjecia: shutterstock, depositphotos

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE