Styl gwiazd: Emma Stone

Styl gwiazd: Emma Stone

Emma Stone najlepiej znana jest z ról w takich filmach, jak Zombieland, Łatwa dziewczyna (Easy A), Kocha, lubi, szanuje (Crazy, Stupid, Love), Służące (The Help) czy Niesamowity Spider-Man (The Amazing Spider-Man). Serca widzów podbiła swoim poczuciem humoru, bezpośredniością i wizerunkiem „dziewczyny z sąsiedztwa”, której daleko jest do typowo hollywoodzkiego stylu życia. Jej znakiem rozpoznawczym w pierwszych latach kariery na dużym ekranie były wyraziste rude włosy, które doskonale podkreślały jej charakter.

W tym artykule:

Styl Emmy Stone

To jednak nie był naturalny kolor włosów Emmy – do swojego koloru powróciła, kiedy otrzymała rolę w Niesamowitym Spider-Manie. Choć część z jej fanów ubolewała nad końcem jej rudej ery (jak się okazało – przedwcześnie, Emma bowiem ponownie przefarbowała się na potrzeby filmu Gangster Squad. Pogromcy mafii, który swoją premierę miał na początku 2013 roku), trzeba przyznać, że w blondzie wygląda równie olśniewająco.

Wybraliśmy najlepsze i najciekawsze – naszym zdaniem – stylizacje Emmy z obydwu okresów: rudego i blond. Nie było to łatwe – Emma ma świetne wyczucie stylu, a jej fryzury i makijaż (a także, oczywiście, kreacje) zachwycają praktycznie przy każdej okazji.

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE