Styl gwiazd: Elizabeth Olsen

Styl gwiazd: Elizabeth Olsen

Elizabeth od swoich sióstr różni się także znacząco stylem ubierania. Poznaj tajniki stylizacji uroczej „Lizzie” i znajdź w nich coś dla siebie!

Wschodząca gwiazda i ikona stylu

Elizabeth Olsen to wschodząca gwiazda filmu, która jednak znana jest nie tylko ze swoich ról w kinie, ale także z tego, że jest młodszą siostrą najsławniejszych na świecie bliźniaczek – aktorek i projektantek mody – Mary Kate i Ashley Olsen. I choć dwie starsze siostry Elizabeth uznane zostały za ikony mody, a ich kolekcje, swego czasu, święciły triumfy podczas nowojorskiego Tygodnia Mody, to najmłodsza z Olsenek, jest na tyle pewna siebie i swojej modowej intuicji, że w swoich modowych wyborach zawsze stawia na stylizacje utrzymane w dokładnie odwrotnym niż preferowany przez jej siostry, stylu i, co najważniejsze, świetnie jej to wychodzi. Dzięki tej swoistej modowej „rebelii” uznawana jest za jedną z najlepiej prezentujących się fashionistek wśród amerykańskich celebrytek.

Jakie są wyznaczniki stylu Elizabeth? Żartobliwie można rzec, że „Lizzie” założy wszystko to, czego jej siostry nigdy by na siebie nie włożyły. W szafie najmłodszej z Olsenek znajdziemy zatem więcej kolorów, kobiecych sukienek, błyskotek oraz damskich, seksownych butów. I choć niektórzy, niekiedy jej styl określają jako „uroczy”, nie można powiedzieć, że stylizacje Elizabeth są przesłodzone. Naszym zdaniem, aktorka wybiera wyważone i dostosowane do okazji ubrania, które, w odpowiedni sposób podkreślają jej kobiecość, czego, jak czasem może się wydawać, w swoich stylizacjach, jej siostry chciałyby za wszelką cenę uniknąć. Jednak, w tym przypadku i tak wszystko zależy od przyjętej definicji pojęcia „kobiecość” w odniesieniu do świata mody.

Zobaczcie wybrane przez nas stylizacje Elizabeth Olsen i oceńcie je same!


zdjęcia: depositphotos

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE