Stwórz walentynkowy nastrój w domu

Stwórz walentynkowy nastrój w domu

Jeśli planujecie spędzić walentynki w domu, koniecznie zadbajcie o odpowiedni wystrój i atmosferę. Jeśli potrzebujecie inspiracji, ten artykuł na pewno pomoże.

W tym artykule:

Romantyczne inspiracje

Przede wszystkim światło. To ono zbuduje romantyczny nastrój. W walentynkowy wieczór idealnie sprawdzą się małe lampki, dające łagodne, ciepłe światło. Co jeszcze? Oczywiście świece. Rozstawione w całym mieszkaniu wprowadzą atmosferę odprężenia i relaksu. Na ten wieczór najlepiej wybrać świece zapachowe. Postaw na Wasz ulubiony aromat lub sięgnij po zapachy sprawdzonych afrodyzjaków: kawy, imbiru, cynamonu czy truskawek.

Romantyczna kolacja we dwoje? Sposób tradycyjny, ale zawsze trafiony. Oprócz wyjątkowych potraw powinniśmy zadbać również o odpowiednią dekorację stołu. W Walentynki nie powinno zabraknąć na nim akcesoriów z motywami sercowymi, najlepiej w subtelnym, wytwornym wydaniu. Doskonale sprawdzi się obrus i serwetki w romantyczne wzory, a także naczynia z tematycznymi nadrukami.

Domowe kino. Jeśli planujesz obejrzeć z ukochanym romantyczny film… to wyłącznie pod ciepłym i miękkim kocem! Dodaj do niego wielkie, miękkie poduchy, które zamienią zwykłą kanapę w najwygodniejsze kino na świecie! I co ważne – poduszki z nadrukiem serca nie są zarezerwowane tylko na Dzień Zakochanych, są efektowną ozdobą przez cały rok.

A oto dawka inspiracji z www.westwing.pl:

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE