Soft Lifting – dla kogo modelowanie owalu twarzy?

Soft Lifting – dla kogo modelowanie owalu twarzy?

Nic więc dziwnego, że kobiety bardzo chętnie korzystają z różnych zabiegów, które mają przywrócić im młody wygląd oraz nadać twarzy odpowiedniego kształtu. Jednym z takich zabiegów jest modelowanie owalu twarzy.

Dla kogo zabieg Soft Lifting

Kto powinien skorzystać z modelowania owalu twarzy? Zabieg ten kierowany jest do osób, które zauważyły spadek jędrności skóry w okolicach policzków. Jest to pierwszy sygnał, że warto zadbać o swój wygląd i udać się na zabieg. Tego typu usługa pomocna jest także w sytuacjach, kiedy widoczna jest asymetria spowodowana genetycznie lub jeżeli powstała w wyniku wypadku. Bardzo często twarz ulega szybkiej utracie tkanki tłuszczowej, co zmienia jej kształt. Modelowanie owalu twarzy jest więc świetnym rozwiązaniem na problemy z kształtem policzków, doskonale uwydatnia kość jarzmową oraz podnosi kąciki ust.

Wykorzystywane do tego zabiegu metody są bardzo zaawansowane i pozwalają uzyskać doskonałe efekty w bardzo krótkim czasie. Pacjenci, którzy poddają się zabiegowi modelowania owalu twarzy, mogą być spokojni o efekt, gdyż pracują nad nim doświadczeni lekarze, którzy zadbają, aby każdy z pacjentów był w pełni zadowolony z efektów, jakie uzyska. Bogactwo metod wykorzystywanych w tego typu zabiegach pozwala zająć się praktycznie każdym przypadkiem bez obaw o efekt, jaki zostaje uzyskany.

Przypadek każdego z pacjentów traktowany jest indywidualnie, więc metody modelowania owalu dobierane są także indywidualnie. W zależności od potrzeb wykonywane są iniekcje toksyny botulinowej, nici hialuronowe, które doskonale podnoszą opadające partie twarzy i świetnie sprawdzają się w modelowaniu. Dodatkowo warto wspomnieć, że podczas zabiegu możliwe jest m.in. wypełnianie kwasem hialuronowym bruzd i zmarszczek, aby nadać twarzy młodego wyglądu. Aby nadać twarzy oczekiwanego owalu, wykonuje się także przeszczepów tkanki tłuszczowej oraz wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe, które wspaniale przyspiesza regenerację skóry, nadaje jej jędrności i elastyczności oraz pozwala zminimalizować niedoskonałości cery.

Czy warto?

Dążenie do pięknego ciała oraz nienagannej cery i urody nie jest niczym dziwnym i od tysięcy lat kobiety oraz mężczyźni starają się utrzymać młody wygląd jak najdłużej. Za sprawą profesjonalistów doświadczonych w tego typu zabiegach młody wygląd jest w zasięgu ręki każdego z nas. Ważne jest jednak, aby korzystać ze sprawdzonych gabinetów medycyny estetycznej, które mają odpowiednie wyposażenie oraz doświadczenie. Jednym z nich jest instytut Medestetis.

Instytut medycyny estetycznej Medestetis specjalizuje się w różnych zabiegach upiększających i modelujących i jest jednym z wiodących na rynku gabinetów, z którego usług korzysta wiele klientek. Wiele lat doświadczenia oraz profesjonalna kadra zapewnia firmie pozytywne opinie klientów zadowolonych z wykonanych w gabinecie zabiegów.  

https://www.medestetis.pl/warszawa/uroda/modelowanie-owalu-twarzy/
 

A R T Y K U Ł  S P O N S O R O W A N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE