Skórzane spodnie wracają do łask! Jak je nosić?

Skórzane spodnie wracają do łask! Jak je nosić?

Takie spodnie wspaniale eksponują kobiece wdzięki. Są one idealne dla Pań, które lubią zwrócić na siebie uwagę i chcą wyróżnić się z tłumu. Ich prawdziwie rockowy look i niepowtarzalny design sprawiają, że spodnie te znów są modne i chętnie wybierane do nieszablonowych stylizacji. Przyjęło się twierdzenie, że o tym, co jest „na czasie”, decydują wielcy projektanci mody organizujący pokazy i ubierający modelki w wyszukane stroje. Jednak należy przyznać, iż większość propozycji płynąca wprost z wybiegów po prostu nie nadaje się do codziennego użytkowania – są one bowiem zbyt ekstrawaganckie. Kreatorzy wyznaczają jednak pewne modowe kierunki, które przechwytywane są przez firmy odzieżowe oraz zwykłych ludzi w ich codziennych i odświętnych stylizacjach. Do takich trendów należą niewątpliwie skórzane spodnie, które stały się niekwestionowanym hitem ostatnich kilku sezonów i nic nie wskazuje na ich odejście do modowego lamusa.

Moda na skórzane spodnie

Skórzane spodnie, podobnie jak jeansy, są odzieżowym klasykiem. Jednak w przeciwieństwie do jeansów, nie zajmują stałego miejsca w szafach z męską i damską odzieżą. Takie spodnie mają bowiem swoje modowe przypływy i odpływy. Obecnie wracają do łask, stały się bardzo trendy. Skórzane spodnie chętnie noszą nie tylko gwiazdy i celebrytki, ale także „zwyczajne” kobiety. Łatwość dobrania do skórzanych spodni reszty kreacji oraz możliwość komponowania na ich bazie wielu różnych stylizacji sprawia, że są bardzo popularne i chętnie wybierane.

Walory skórzanych spodni

Zalet takich spodni jest bardzo dużo. Trudno wymienić je wszystkie. Niemniej jednak przestawimy najważniejsze z nich. Dobrze dopasowane skórzane spodnie optycznie wydłużają nogi, podkreślają pupę i w zależności od dobranych dodatków nadają noszącej je kobiecie szyku i elegancji lub drapieżnego, rockowego pazura. Dzięki możliwości dobrania do nich niemal każdego ciucha znalezionego w damskiej szafie, idealnie pasują na każdą okazję i wyjście – przekonuje Dominik Strasiński ze sklepu fabrykajeansow.pl. Kobieta ubrana w takie spodnie nie pozostanie niezauważona, gdziekolwiek tylko się pojawi.

Z czym je nosić?

Dzięki skórzanym spodniom można uzyskać nieograniczoną ilość kombinacji wyboru kreacji. Spodnie te są właściwie uniwersalne, gdyż można do nich założyć zarówno szpilki, sandały, jak i glany czy botki. Na tak zwaną górę, w zależności od sytuacji, pory roku czy nastroju właścicielki, wspaniale będą pasowały t-shiry, koszule, golfy, marynarki, a nawet grube zimowe swetry. W jesienne lub zimowe dni zharmonizują się zarówno ze skórzaną kurtką, jak i płaszczykiem lub futrem.

Zdjęcie: flickr.com (CC BY-SA 2.0)

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE